Skocz do zawartości
Masterjam

Oferta z Motorolą RAZR

Rekomendowane odpowiedzi

Skoor

Wyczytalem to na stronie ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak szybko dostałeś fona ?

Ja zlozylem zamowienie we wtorek kolo poludnia a w czwartek byl u mnie kurier:-) oferta na prawde interesujaca...sam sie przesiadlem z sgs 2 na razr i jestem mega zadowolony:-)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to szybciutko mam nadzieje ze mi wp oniedzialek wysla bo jest od piatku w trakcie realizacji ;) mam pytanko do dokumentow , by wybralem potwierdzenei przelewu ...czy to moze byc potwierdzenie przelewu np raty kredytu ? a i jaki kurier przywozi fona ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak z dokumentem, bo ja musialem tylko dowod pokazac kurierowi:-P a paczki dowozi DPD:-) tam jeszcze jest taki prezent z portfelem i brelokiem w promocji jakiejs:-) ale to wysylaja niby poczta zwykla w ciagu dwuch tygodni:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taa juz widze ten prezent;d to pewnei juz miales w orange skoro tak malo formalnosci no nic jedynie wystawie sobie jeszcze w pracy zaswiadczenie o zarobkach naszczescie DPD to znajomy kurier;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby ma przyjsc poczta osobno ten prezent - jakis skorzany portfel plus zawieszka do kluczy:-) zamawiales przez strone czy telefonicznie? Mam wrazenie, ze te zamowienia skladane telefonicznie w sklepie sa szybciej realizowane:-P ja zlozylem we wtorek kolo poludnia a w czwartek o 17 kurier byl u mnie:-) wiec blyskawiczna realizacja:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie internetowo najpierw przez 2godziny nie moglem przejsc do wypelniania formularza bo wyrzucalo na strone glowna ( przy innym fonie nie bylo problemu ) wiec sobie mysle ze to jakas sciema ;p no ale w koncu po poludniu sie udalo mam nadzieje ze jutro wysla i we wtorek bede miec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego lepiej przedzwonic pod numer sklepu Orange:-) mam wrazenie, ze przez niego jakos szybciej idzie:-) niby orange realizuje wiekszosc zamkwien w ciagu 2-4 dni wiec na poczatku tygodnia telefon powinienes dostac:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad zakupem tej motki. Tylko zastanawia mnie czy ta z Orange ma logo na tyle obudowy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnego logo, brandowana też chyba nie jest niczego co jest związane z orange nie zauważyłem. Nie wiem jak z simlockiem nie mam jak sprawdzic.

Wysyłane z Motoroli Razr za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi