Skocz do zawartości
Masterjam

Oferta z Motorolą RAZR

Rekomendowane odpowiedzi

@szymon , o której mniej więcej i kiedy miałeś status że nadali przesyłkę? mnie zaczyna już irytować to że od 3 dni jeszcze nie wysłali, chociaż jestem już po weryfikacji itd. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. A mógłby ktoś z was sprawdzić czy te telefony z ORANGE mają simlocka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tę kwestię pytałem pracowników Orange, więc jeżeli chodzi o sim-locka itp:

czy ma blokadę simlock? - ten model nie posiada blokady simlock w sieci Orange

czy będzie posiadała na obudowie logo Orange? - obecne partie nie posiadają logo Orange

czy będzie brandowana? - w tym modelu soft nie jest brendowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymon
    @szymon , o której mniej więcej i kiedy miałeś status że nadali przesyłkę? mnie zaczyna już irytować to że od 3 dni jeszcze nie wysłali, chociaż jestem już po weryfikacji itd. :E

Sms że wysłali dostałem po 16, ale na stronie kuriera jest coś że odebrał już chyba koło 13.

I aktywacja karty sim też już jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sms że wysłali dostałem po 16, ale na stronie kuriera jest coś że odebrał już chyba koło 13.

I aktywacja karty sim też już jest.

Okej, dzięki. Dzisiaj po 16 też dostałem sms-a :D Z tym że na DPD jeszcze przesyłka nie widnieje, pewnie jutro rano będzie jakiś status. No nic czekam i mam nadzieje że jutro kurier zawita!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U kuriera często przesyłki pojawiają się w systemie dopiero z rana tak wiec mozesz być spokojny:-)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maszeq

Czy napewno Motorola RAZR z Orange nie posiada simlocka ? Właśnie do mnie przyszła , ale w umowie jest jak byk napisane : "Telefon posiada blokadę karty SIM(SIM LOCK) umożliwiającą pracę tylko z kartami SIM sieci Orange", niestety nie mam wśród domowników nikogo poza Orange i nie mogę tego sprawdzić samemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie czekam na kuriera. Jak ''dorwę'' jakąś kartę microsim to sprawdzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy napewno Motorola RAZR z Orange nie posiada simlocka ? Właśnie do mnie przyszła , ale w umowie jest jak byk napisane : "Telefon posiada blokadę karty SIM(SIM LOCK) umożliwiającą pracę tylko z kartami SIM sieci Orange", niestety nie mam wśród domowników nikogo poza Orange i nie mogę tego sprawdzić samemu

a gdzie masz tak napisane?? u mnei czegoś takiego nie zauważylem;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda Ci 5zł na kartę np. Play'a, aby sprawdzić?

Tym bardziej, że potem możesz wydzwonić te 5zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi