Skocz do zawartości
Masterjam

Oferta z Motorolą RAZR

Rekomendowane odpowiedzi

gigi_77

Tylko pamiętajcie, że w Orange MMS są płatne, poza pakietem minut, czyli każdy mms wysłany dodaje nam parę zł do rachunku. No i prośba, do tych co zamawiali Razr, gdy jeszcze była oferta z prezentem "zestaw Batyckiego". Czy ktoś już coś dostał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jeszcze nic...ale u mnie dwa tygodnie mijają jakoś w czwartek albo piątek.off konsultanta dostałem info, ze dosyłają w ciągu 2 tygodni...więc ciekawe:)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zainteresowanych tematem oczekiwania na paczkę. Jako ,że oferta jest już jakiś czas na rynku i jest dosyć "kusząca" można by się było spodziewać ,że czas oczekiwania na przesyłkę będzie dłuższy. Nic podobnego. U mnie było tak:

Niedziela wieczór: złożenie zamówienia, poniedziałek: przejście weryfikacji, wtorek: wysyłka telefonu, środa: kurier jest u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Zamówiłem sobie właśnei razr w orange. Na numer brata bo to on będzie korzystał z karty dokładając mi się do abo.

Powiedzcie czy motka ma w końcu simlocka?

A i czy soft jest brandowany? Wiem że nie ma dodatków orange ale mimo wszystko wersja softa może być inna niż ta bez brandu co skutecznie opóźni aktualizacje.

Zamówiłem dziś (środa) przed 20 zobaczymy kiedy kurier przyjdzie (obstawiam poniedziałek najwcześniej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

@soren nie ma śladu po simlocku(sprawdziłem), brandingu orange, nawet tapetki. Gdzieś wyżej napisałem jaki dokładnie jest soft, taki sam ma play (oczywiście jak ktoś ma aktualizowany do 2.3.6 jak w orange).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Panowie przed zamiana sprawdzilem razr oczywiscie z orange jest to czysty telefon i nie posiada simlocka(wyciolem stara karte t-mobile i wszystko dzialalo).Wiec jesli nie macie brandu mysle ze nie macie simlocka.

Jak byscie mogli dac linka z tymi prezentami bo ja nic nie widzialem,ale dostalem pileczke wraz z telefonem.

Edytowane przez Franek15268

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i tak dobrze że piłkę dostałaś na początku worek na kapcie dawali. :-)

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, otóż dzisiaj wlazł mi nowy okres rozliczeniowy i sprawdzałem stan konta i środków. Pokazuje mi ,że mam 1024 mb internetu, czyli 1 gb bez lejka, czy te 500 mb trzeba jakoś osobno aktywować? i czy to jest bezpłatne?

Edit: okej już sobie poradziłem, pakiet trzeba było aktywować na stronie orange :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Do mnie dzwoniła babka z orange z info że kurier będzie jutro rano. Nie przypuszczałem że jeżdżą w soboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś informacje kiedy ta "promocja" się kończy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi