Skocz do zawartości
misiu9091909

Samoczynne włączanie się wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

t_100
    A instalowałeś program AirPush Detector? Jak nie to zrób to najpierw.

Właśnie to zrobiłem. Wykryło 2 "podejrzane" programy AntiMosquito i Wzmacniacz sygnalu. Najpierw odinstalowałem ten pierwszy, ale podświetlenie ekranu nadal pojawiało się mimowolnie. Teraz odinstalowałem ten drugi i póki co jest ok. Jakby coś się zmieniło to dam znać, ale już teraz dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej było przeczytać poprzendie posty? Co wiadość prawie jest mowa o tej aplikacji.

Jeśli komuś się zdarzy to samo, że wyświetlacz się sam załącza - to zanim napisze nowy post to niech sprawdzi telefon aplikacją AirPush detector. Inaczej będą "nagrody" za lenistwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie to zrobiłem. Wykryło 2 "podejrzane" programy AntiMosquito i Wzmacniacz sygnalu. Najpierw odinstalowałem ten pierwszy, ale podświetlenie ekranu nadal pojawiało się mimowolnie. Teraz odinstalowałem ten drugi i póki co jest ok. Jakby coś się zmieniło to dam znać, ale już teraz dzięki za pomoc!

Właśnie zauważyłam u siebie ten sam problem, i co się okazało, przyczyną jest właśnie ten program AntiMosquito, przez niego samoczynnie włączał mi się wyświetlacz. Odinstalowałam i problem zniknął. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi