Skocz do zawartości
Olucha

Motorola Defy wiesza się.

Rekomendowane odpowiedzi

Olucha

Witam nie wiem czy jest już podobny temat ale mam tu problem z jedną taką Motorolą strasznie się wiesz jest dość nowa nigdy nie było nic grzebane w oprogramowaniu jest praktycznie w stanie fabrycznym. Wiesz sie przy różnych czynnościach tj. gdy ktoś dzwoni, jak włączam radio, jak chce zrobić zdjęcie, przy używaniu przeglądarki. Co może byc tego przyczyną? Jak się pozbyć kłopotu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Robalo

Jeśli fabryczny reset telefonu nic nie da, raczej uszkodzona płyta główna. To się zdarzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od zawsze występowały te problemy?

Kilka porad :D

1.Przywrócenie ustawień fabrycznych

2.Spróbuj użyć task killera tzn. wyłączyć wszystkie zbędne aplikacje działające w tle, może któraś wykorzystuje procesor w dużym stopniu (warto pamiętać by zamykać gry zwłaszcza 3D)

3.Wipe - wykonywane za pomocą recovery

4.Odnośnie do działania samego launchera, warto używać innego np. Launcher Pro

To takie mniej inwazyjne metody :P

A jeśli czujesz się na siłach to warto i na pewno pomoże zmiana oprogramowania na nowsze lub zmodyfikowane np. Cyanogenmod, WajkIUI, MIUI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naparwde to Defy powina wychodzic z fabrycznie wgranym CM7 ;);) To najlepszy system swietnie dziala na Motce .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak aczkolwiek brakuje mi tej legendarnej żywotności baterii z 2.1 ;)

Albo chociaż 2.2... bo modyfikacje z cyana niestety robią swoje i bateria szybciej znika.

A pamiętam jak na 2.1 przez noc ubywało mi około 3% xD czysta magia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co uznajesz za noc, mi na obecnym Maniac`u pobiera jakieś 1%/2h gdy nic nie robię. Musisz spać 6h, wtedy wszystko będzie się zgadzać.

Moja tak się wieszała, pomogła wymiana płyty głównej. Najgorzej własnie było na fabrycznym sofcie. Może w jakimś stopniu pomoże Ci debugowanie USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olucha

No teraz doszedł kolejny problem. Gdy włącza się radio to po kilku minutach około 2-3 samo się wyłącza... Telefon jest w rekach osoby, która nigdy nie słyszała o czymś takim jak Laucher Pro i nie potrafi mi dokładnie wytłumaczyć co dokładnie dzieje się z telefonem. Ale tak jak pisałam wcześniej co chwila się wiesz no i to dziwne radio chociaż przy muzyce z odtwarzacza dzieje się to samo chwila i się wyłącza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj o flashowaniu, wgraj oficjalnego androida w wersji 2.2. Proces nie jest skomplikowany i dość szybki.

Problem nie ustąpi? Jedyne wyjście to serwis.

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi