Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytać ze zrozumieniem nie uczyli? Pisze wyraznie: odkleil sie. SAMOISTNIE. Fabryczna niedorobka. A odpowiedź faktycznie głupia.

nic się nie dzieje SAMOISTNIE, zawsze jest przyczyna, zwykle przyczyną jest użyszkodnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei mam taki problemik, że dwukrotnie, jak na razie telefon stracił zasięg i pojawił się tekst "tylko połączenia alarmowe". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że aby zatrybił z powrotem muszę go restartować inaczej cały czas będę bez sieci.

W telefonie mam ustawione "na sztywno" 2g.

Obie sytuacje miały miejsce podczas jazd [L] - może ma to związek ze zmianą miejscowości i siłą zasięgu, ale w takim razie dlaczego zasięg nie wraca, gdy jestem w miejscach gdzie zawsze mam najlepszy odbiór?

Przed aktualizacją do 2.1 nigdy tak mi się nie robiło. Spotkał się już ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Ileż można pisać o dźwięku skrzypienia przy klawiszach fizycznych ?

Posty poleciały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czio

a ja się zapytam czy macie problem z dzwonieniem ??? ja jak wybijam nr to jest cisza później sekundowy dźwięk i informacja "połączenie zakończone" dodam, że czasami muszę 4 czy 5 razy próbować aż się łaskawie połączy. Sieć 2G na stałe, zasięg -wszystkie kreski. System 2.1 brandowany od Orange

Edytowane przez czio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iroman

a witam

ja odesłałem w piątek na serwis, po miesiącu użytkowania pojawił się zielony cienki pasek na prawej krawędzi wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i telefon po raz drugi trafił do serwisu :(

usterka ta sama. podczas flashu błąd....

Jednak cos jest z tymi telefonami z orange.

Dodam, że miałem już sporo telefonów w każdym bawiłem się z softami (taka moja natura :) ) i nigdy nie wysyłałem telefonu do serwisu to pierwszy model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To widzisz ja mam tel z orange, wgrywalem tyle razy romy I nic się nie stało

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja już fleshowałem z 50 razy, ale to nie powinno mieć znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Ja nie wiem co u Ciebie jest. Ja tez mam z Orange choc tylko logo jest bo jestem z Play. Ale odpukac nie mam problemow :(

Flash za pomoca czego robiles?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przn
    powiedzcie mi jak to jest? do niedawna miałem kartę 4gb Sandisk i praktycznie! przy każdym wzbudzaniu telefonu pojawiał się monit o przygotowywaniu karty. stety albo niestety karta dopełniła swojego żywota, nie można było jej sformatować z poziomu telefonu a pc nie zawsze ją widział. od kilku dni mam jakiś no name 2gb który dostałem chyba z telefonem. w ciągu tych kilku dni nie zauważyłem żadnych problemów. czy też mieliście problemy z kartami sd ?

mam ten sam problem, od kilku dni codziennie rano musze restartowac fona bo mam info o formatowaniu karty, na 4GB SANDISK (dla przykładu E51 nie przyjmowal Kingstonow powyzej 4 GB)

mysle ze trzeba ustalic ktore karty chodza na 100%, a ktore nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi