Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze używam KDZ.

Nie ma reguły czy na włączonym czy w trybie download.

Pierwszy raz błąd i serwis był przy flashu na włączonym telefonie, więc uznałem, że będę robił flash w trybie download mode

ostatnio wgrywałem soft wielokrotnie z uwagi na moją pracę nad romami z fastboot (wszystkie najwpierw testowałem na swoim) dlatego jest dla mnie trochę dziwne, że ta sama usterka wystąpiła po kolejnym flashu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Trudno powiedziec czym jest to spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to musi byc jakaś wada fabryczna bo to dość dziwne, że po raz drugi mam to samo.

Zobaczymy jak tel wróci z serwisu. Jak trzeci raz mi wywali to piszę podanie o wymianę na nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Za trzecim razem masz do tego prawo. Znam takie przypadki ze dostali nowe telefony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dlaczego , ale czasami mi się sam resetuje telefonik to znaczy :

Chodzę sobie po internecie a tu telefonik mi się wyłącza i sam się włącza i tak mam co kilka godzin ,

Czasami mam tak jeszcze , że gubi zasięg i już nie wiem ile godzin by był włączony to nie znajdzie tego zasięgu wył i wł tel pomaga ,

Telefon mam w plusie , z wgranym androidem 2.1

Edytowane przez Patrick__

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czasami mam tak jeszcze , że gubi zasięg i już nie wiem ile godzin by był włączony to nie znajdzie tego zasięgu wył i wł tel pomaga

Mam to samo (na szczęście 'tylko' 2 razy mi się tak zdarzyło).

Znalazłem jeszcze jeden problem.

Na karcie pamięci mam filmy z moich poprzednich telefonów: SE W910i i Samsunga Avila. Wszystkie są w mp4 i w rozdzielczości [email protected] Na Androidzie 1.6 bez problemu się odpalały, wszystko śmigało tak jak powinno. Po aktualizacji do 2.1 te z w910i nadal działają, natomiast przy próbie odtworzenia tych z Avili pojawia się ostrzeżenie "Nie można odtworzyć pliku" i wraca z powrotem do galerii.

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dzisiaj zauważyłem na moim ekranie niebieską plamkę, jakby wyświetlacz zaczynał się wylewać. Ponadto pękanie obudowy baterii narasta. Jutro telefon idzie do serwisu, mam nadzieję że w ramach gwarancji, bo ani razu mi nie upadł więc IMO nie ma podstaw do przebarwień na wyświetlaczu czy pękania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gronos

Witam. Mi wczoraj tel spadł na ziemię i teraz nie czyta kart SD. Sprawdzałem też na innej karcie która w innym tel działa. Jest jakiś sposób czy został mi tylko serwis?

Edit: Jedna z blaszek w slocie SD sie wykrzywila i nie łapała styku. Problem solved.

Edytowane przez Gronos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w dwóch miejscach peka bateria, nsa wyświetlaczu jest jakby ciemniejsza nie powiększająca sie plamka która trudno dostrzec, ponadto pod wyświetlacz dostał sie kurz :/

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jakubek: z baterią miałem to samo. Też to zgłosiłem przy okazji wyświetlacza. Zobaczymy co odpowie LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi