Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

gw82

U mnie po 4 mies. użytkowania mam problem ze słuchawkami (tymi z zestawu). Podczas odtwarzania muzyki często nie działa jedna lub druga. Gdyby problem dotyczył ciągle tej samej, byłbym w stanie zrozumieć, ale dlaczego raz lewa, raz prawa? Dodam, iż od nowości zestawu słuchawkowego używałem może 5 godzin, więc raczej nie zdążyłem rozwalić wejścia słuchawkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak raz jedna, a raz druga, to raczej tylko wina złącza. Próbowałeś podłączać inne słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Przypominam, że temat dotyczy usterek fizycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Od tej chwili autor kolejnego postu, który nie będzie mówił o FIZYCZNEJ usterce telefonu otrzyma ostrzeżenie ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uikol

Ja mam rysę niestety, ale jest widoczna gdy ekran nie jest podświetlany ale i tak jednak to przeszkadza bo wiem że ona jest. :D Pastą polerującą raczej nie będę go gładził. :P

To co jeszcze zauważyłem, to po naciśnięciu tylnej klapki trzeszczy, wcześniej tak nie było, ale to nie przeszkadza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwiek jakby odklejania sie folii na samym dole ekranu wystepuje tez u mnie.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak u wiekszosci albo i wszystkich wystepuje dzwiek odklejania tasmy/folii na klawiszach dotykowych. Przy ladowaniu i jednoczesnym sluchaniu muzyki tez mi troche sie zagrzal, a tylna klapke mam jeszcze w folii wiec sie nie rysuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Ręce mi opadają. Widocznie na niektórych działa tylko metoda kija, nie marchewki. Pisałem na poprzedniej stronie, że ten temat jest wyłącznie do opisywania FIZYCZNYCH usterek :facepalm: Wszystkie inne, związane z oprogramowaniem idą do piekła, a autorzy otrzymują pouczenie. Następne będą już ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie klawisze pod ekranem jak by zaczęły szwankować, np. żeby wybudzić ekran przycisk home trzeba dość mocno nacisnąć, wcześniej tak nie było:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie klawisze pod ekranem jak by zaczęły szwankować, np. żeby wybudzić ekran przycisk home trzeba dość mocno nacisnąć, wcześniej tak nie było:facepalm1:

Witam

Zobacz czy cos nei chodzi w tle ... ja też tak miałem i pozniej okazalo sie że cos mi dosć ostro konsumowało procka ... i dlatego sie wybudzał po x naciśnieciu ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi