Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

wraven

Spękana bateria przy stykach

Swypniete z GT-540

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też dzisiaj zauważyłem pęknięcie baterii w pobliżu styków, ok 4mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foos
    Te boczne plastiki to jest jakiś mega niewypał. Ale poza tym telefon dzielnie się trzyma. Dodatkowo że mam jeszcze folie na ekranie i klapce baterii nie mam prawie w ogóle żadnych zarysowań. Co mnie bardzo zdziwiło to wytrzymałość tych plastikowych, srebrnych obwódek tych trzeszczących plastików. Myślałem że ta farba imitująca metal będzie odchodzić, ścierać się itp ale trzyma się twardo.

Trzeszczące plastiki można przecież jakoś unieruchomić (nawet podłożyć coś pod nie), a obwódki to bardzo dobra rzecz: http://forum.android.com.pl/f198/wytrzymaa-oa-ae-telefonu-lg-gt540-31183/index4.html#post484889

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po ostatnim updku wibra jakoś dziwnie zaczęła chodzić. Tak jakby się poluzowała i zaczęła wydawać inny odgłos. Wie ktoś gdzie siedzi ten silniczek w Swifcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój GT540 pracuje w bardzo ciężkich warunkach ;] nie ma folii na ekranie które lekko się porysował ;/ po za tym popękała bateria kolo styków oraz u góry, aparat dziwnie mruga pokazują się czerwone kropeczki i obraz znika, musiało coś się stać przy upadku ;/ jak go ścisnę to jest ok ;P i na rogach telefonu "chrom" mi poschodził :dobani: muszę go potraktować "ciepłym powietrzem" może wtedy aparat zadziała :D a obudowę wymienię za pół roku :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cms

maslokm --> z tego co pamiętam (przeglądałem serwisówkę, której przy sobie nie mam) w GT540 nie ma silniczka od wibry tylko membrana podobna do głośnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swirus

U mnie zauważyłem pęknięcia na baterii przy stykach. Ktoś zgłaszał może to do serwisu? Jaka była odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tyra3l

@up

Mam to samo, nie zgłaszałem tego, ponieważ nie sprawia to dużych problemów. Ponadto bateria jest obudowana metalową wersją pod plastikową powłoką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Venn

od wczoraj niebieska mala plamka na ekranie widoczna tylko przy czarnym podswietlonym ekranie,mam nadzieje,ze nic wiecej z tego nie bedzie;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    od wczoraj niebieska mala plamka na ekranie widoczna tylko przy czarnym podswietlonym ekranie,mam nadzieje,ze nic wiecej z tego nie bedzie;/

Ja z taką plamką żyję od grudnia ubiegłego roku, więc nie masz się czym martwić. Nie powieksza się ani nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi