Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

RAZORQ

@up Zły temat. Co do oceny to telefony lepszego w tej cenie nie ma (wzgledem wydajnosci, jakosc chyba lepsza w Spicy). Z tego co widzisz telefon jest juz troche podstarzaly, ale nadal pracujemy nad nim (custom romy itp). Jezeli jestes melomanem to niestety cie zawiode, jakos glosnika jest najgorsza jaka widzialem (w sklepie z telefonami pracuje :/), lecz zrekompensuje Ci to jakos grania na sluchawkach (nie najlepiej, ale duzo lepiej jak na spicy itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hash

Gry dzialaja bardzo dobrze, jednak z racji ze GT540 nie ma multitoucha to w niektore tytuly nie pograsz lub gra w nie bedzie bardzo uciazliwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie od jakiegos czasu pojawil sie problem z przyciskiem. Dokladniej to nie zawsze chce zalapac czerwona sluchawka. Przy wlaczaniu telefonu wszystko jest ok, ale przy podswietlaniu ekranu podczas blokady juz nie. Czasami musze kliknac kilkanascie razy aby telefon sie obudzil. Jest to bardzo uciazliwe i zastanawiam sie czy jest jakas szansa zeby przyjeli telefon z taka usterka na gwarancje. Myslicie ze warto oddawac telefon ? I ile to mniej wiecej trwa po oddaniu aparatu do salonu operatora ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MFrost

Też mam ten sam problem z czerwoną słuchawką, oddawałem do serwisu już chyba 5 razy, ale z inną usterką, 3 razy pisałem o niezgodności towaru z umową, niestety z moją siecią Orange nic nie wskóram, pozostaje tylko przejść do Playa gdzie z innych sieci witają z otwartymi ramionami, już się normalnie zastanawiam nad zerwaniem umowy z Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sagan

Mi właśnie przestał działać przycisk wstecz, ekstra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem, a konkretnie po wgraniu CM7 RC4 nie działała mi zielona słuchawka, więc uznałem że to może jakiś błąd tego softu. Po godzienie zauważyłem , że jak ją mocniej przycisnę to działa,ale to jest uciążliwe, bo tak mocno się tego jedną ręką nie da przycisnąć.... Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawic? Telefon spał mi owszem 2 razy ale wątpie czy to przez to, bo jak napisałem zaobserwowałem to dopiero po zmianie softu na najnowszy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi