Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam argumentu .

A co zabroniasz mi ? Bo spica to odrazu pisać nie mogę?

Tuz to skandal jest! Coz to za maniery.

Bez kitu przyznam że ekran mam lepszy a co se wy myślicie to do jasnej cholery.

cwaniakujesz na forum i tyle

jak masz spice to nie wypowiadaj się o usterkach w lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szukam argumentu .

A co zabroniasz mi ? Bo spica to odrazu pisać nie mogę?

Tuz to skandal jest! Coz to za maniery.

Bez kitu przyznam że ekran mam lepszy a co se wy myślicie to do jasnej cholery.

yyy...nie rymuj jak nie potrafisz :muqq:

a co do usterek, to nie mam jak na razie zadnych oprócz jednego małego tyciusieńkiego pikselka, który jest bialy (btw to chyba piksel, amoze zabrudzenie na folii? nie mam pojecia :confused ) ale nie przeszkadza mi to w niczym, ponieważ zauwazyłem go dopiero podczas ogladanie filmu i to w tym momencie kiedy ekran zrobił sie ciemny ;)

i jest jeszcze jeden problem (chyba) : kiedy ogladfam film na sluchawkach to tak jakby wypowiedzi aktorów słysze ciszej niż muzyke i inne efekty dzwiekowe, a kiedy wyjme słuchawki i oglądam na głośnikach to jest normalnie (wtf?!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może to nie usterka ale boczne panele u mnie mają nieco luzu i trochę mnie to irytuje. Czytałem, że sporo egzemplarzy tak ma. Mam tak "od nowości".
    Jeśli idzie o ten z prawej strony telefonu to też mam malutki luz. Nie ma co się przejmować ten typ tak ma widocznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xynnide

to prawdopodobnie hotpixel. ktos mowil zeby po prostu nacisnac mocniej w tym miejscu co on jest i sie moze odblokuje. albo ktos mowil o ochladzaniu ale to chyba bez sensu. a co do muzyki i glosow to widac sluchawki maja jakas funkcje wzmacniajaca muzyke. w koncu muzyczny telefon:) a probowales na innych sluchawkach? lub na glosniku czy jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muzyczny telefon, lol.

Mi tylko to z boku lata trochę, myślę czy by nie oderwać i na kleju postawić.

Też mi trzeszczało na dole ekranu ale przestało.

Dziś mi się wyłączył sam z siebie.

I denerwuje mnie, że jak są przyciski po bokach, to się tam folia zwija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pudens
    pojawila sie pod wplywem upadku czy cos w tym rodzaju czy byla juz?

Pojawiła się ale nie z powodu upadku, od taki sobie. Na zdjęciu będzie słabo widać raczej - to podłużna plama o szerokości ok. 3-4 mm o długości ok. 20-30 mm.

Mogę wrzucić zdjęcie ale nawet nie znajdziecie tego miejsca, gdzie ona jest - w rzeczywistości widać bardziej. Wiem, wiem - będziecie się śmiać... Ale ona tam jest! :)))

xIUDcl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ
    Mi się pojawiła. Do serwisu z tym? Jak myślicie?

Najlepiej niech ktoś zrobi zdjęcie tej plamki, bo posty typu "jaka plamka" będą się mnożyły jak króliki :D

@edit: up - inni też mieli to na myśli? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    to się tam folia zwija.
    To akurat w każdym telefonie będzie ;-) I nie panikuj jak Ci zacznie z ekranu się po jakimś czasie zwijać ^^
    Ale ona tam jest! ))
    Może zabrzmi głupio, ale sprawdź dobrze czy to nie folia. Też myślałem, że poszedł mi monitor, a jak się okazało był to jedynie ślad na foli po zbyt mocnym naciśnięciu paznokciem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja się wypowiem,

Mój LG już wrócił z serwisu i trwało to trzy tygodnie za co zostałem przepraszany przez samą Panią Agnieszkę z Muławy (mail). Wydaje mi się że ktoś za********ł sprawę i tyle no ale cóż. Problem miałem Z GPSEM który się prawdopodobnie przegrzewał. Obecnie wrócił sprawny i z niebrandonowym softem z czego się ucieszyłem.

Co do telefonu, przeżył już pierwszy upadek z półtora metra na beton i zostały dwa malutkie otarcie na imitacji metalu(ale konkretnie upadł xD) i działa idealnie.

Problem z wybudzeniem oraz z lagiem książki występuje w większości fonów z Androidem więc nie przypisujcie tego do modelu, może 2.1 to poprawi.

Ostatnio trzymałem w rękach jakaś nokie na symbienie, model za około 500zł i to była porażka kompletna tam to dopiero trzeszczało choć przyznam że jak i Androida tak samo jestem fanem Symbiana szczególnie serii E ale to co ostatnio widziałem to zgroza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

No jest tam plama ale to rownie dobrze moze byc przebarwieniena foli sciagnij ja i dopiero pozniej sie mart :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi