Skocz do zawartości
coval69

Pojawiły się już jakieś usterki w waszych GT-540 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pajonk

Po prostu czasem jest tak, że nie da się go wybudzić (odblokować klawiatury). Mogę sobie naciskać do woli albo home, albo zielona sluchawke albo czerwoną słuchawkę. Jednokrotne naciśnięcie nic nie daje, napieprz*nie też nie. Dopiero po co najmniej 30 sekundach, do ok 60-70 dochodzi do siebie i moge odblokowac.

Na szczęście nie zawsze mi się to zdarza.

Przypomniał mi się drugi problem : Aby wejść do aparatu na odblokowanej klawiaturze (Nie na żadnym programie, poprostu na pulpicie) muszę strasznie długo trzymać przycisk. Jako, że często korzystam z aparatu jest to uciążliwe... Najkrócej muszę trzymać ok 6 sekund, ale zdarza się że i ok 15-20 sekund. No i tak jak już ktoś pisał - kilkusekundowa zwiecha po zakończeniu rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy tak trudno ustawić sobie na pulpicie skrót do aparatu?? :confused

myślenie nie boli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

Mam ustawiony aparat na pulpicie, ale nie uważasz, że tak nie powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy...skoro masz skrót na pulpicie to nic nie usisz trzymac i powinien się uruchamiać po 2-3 sekundach jak każda inna aplikacja na androida :D

://edit

a to, że guzikiem się tak długo włącza to już tak jest nic nie poradzisz; a jest tak prawdobodobnie dlatego, żeby aparat sam się nie uruchomił jak sie tylko lekko naciśnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

Ale przytrzymuje do konca.

Sorry za offtopic ale sprawdzcie temat o aktualizacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    a to, że guzikiem się tak długo włącza to już tak jest nic nie poradzisz; a jest tak prawdobodobnie dlatego, żeby aparat sam się nie uruchomił jak sie tylko lekko naciśnie
    Na w810i też trzeba było długo przytrzymywać guzik aparatu ;) Większość telefonów tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    igi654

Taa... To samo mam, ale za to jak w emulatorze ustawię sobie np. skok na klawiszu aparatu, to oczywiście włącza mi się on po dwóch sekundach ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Nie usterka, ale po 2 tygodniach korzystania z telsfonu schodzi mi folia z prawego górnego rogu. Szybko cosik :P

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony mogę powiedzieć, że do szału mnie doprowadzają przyciski pod ekranem dotykowym. Wszystko inne działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

Co dzis ciekawego zauwazylem grajac w NFS shifa na ciemnym ekranie patrze a na srodku ekranu mam niebieski piksel mysle sobie uszkodzony :/ ale co tam dopeiro pierwszy raz go widze wiec mala strata... gram w gre czujnik polozenia glupial sciagal na lewo mysle sobie wykalibruje sie pozniej :/ .... w robocie z nudy odpalilem programik Color flashlight i zaczolem szukac tego uszkodzonego piksela i co stwierdzam ze wszystko jest dobrze .... Wziolem poziomice i spawdzilem akcelerometr i co sie okazalo ze dziala nadzwyczaj dobrze wszystkie problemy braly sie z gry :/ ......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi