Skocz do zawartości
jeeep

[ROM] RocketROM v12 - ICS - 4.0.4 - XXLRT [Update 10/04] < FASTER and STABLE > Enjoy!

Rekomendowane odpowiedzi

terax

Zawsze lepiej robic instalke ics z GB. Mniejsze prawdopodobienstwo uceglenia telefonu.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ja zawsze tak robię. Trochę więcej zachodu, ale zawsze bezpieczniej.

Może ktoś jeszcze zainastalował ICS'a Rocket'a? Ja na razie jestem zadowolony. Zobaczę jak będzie z baterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    No i ja zawsze tak robię. Trochę więcej zachodu, ale zawsze bezpieczniej.

Może ktoś jeszcze zainastalował ICS'a Rocket'a? Ja na razie jestem zadowolony. Zobaczę jak będzie z baterią.

Bateria u mnie trzyma nawet dobrze ale mam problem z nagrywaniem rozmów.Proszę o wypowiedz na ten temat. Gdy odbieram połączenie i wciskam nagrywanie następuję rozłączenie rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pr30
    Bateria u mnie trzyma nawet dobrze ale mam problem z nagrywaniem rozmów.Proszę o wypowiedz na ten temat. Gdy odbieram połączenie i wciskam nagrywanie następuję rozłączenie rozmowy.

Wrzuciłem ROM jak w temacie wczoraj, przechodziłem z GB Kingdroid Elegance 5.4.

Wrażenia bardzo pozytywne, rom szybki, stabilny, nagrywanie rozmów działa bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Witam,

Polecam bardzo. Po próbach z ICSem (CM9, Imilka, Stunner - po ok 500MB wolnego Ramu na starcie robiło sie ok 300 - no i muliło), myślałem, że wrócę do klasycznego GB (swoją drogą Lighting Rom jest świetny, szybki stabilny no i ta bateria - miodzio), postanowiłem jeszcze raz zaryzykować - na XDA piszą w samych superlatywach. I chyba zostaję na tym Romie na dłużej. Jest doskonały. Na starcie mam w granicach 400MB, wynik w Atutu powyżej 6500, szybko, słodko i bezpiecznie. No i po wgraniu nowego Kernela LPF jeszcze dostał kopa. Bateria trzyma naprawde nieźle. Co więcej można powiedzieć. Warto...

Od razu - link do LPF (flash przez Mobile Odina):

https://docs.google.com/file/d/0BzRB5vMumafCeExXNVlPNXYxNHM/edit?pli=1

Więcej tutaj:

[bOOTLOADER] LPF (finally ICS version) - xda-developers

Jesli moja odpowiedź pomogła, podziękuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

Czy przechodzac z GB LC1 z rootem z Litening - wystarczy tylko Kernel Abyss, full wipe i Rocket?

---------- Post dołączono o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

niestety rebooting dostalem........flashuje odinem jednoplikowy stockowy LPY teraz.....jak go zrootowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

Ale kiedy? narazie sflashowalem LPY, i zarzucilem roota [CWM zip][ SU-Busybox-Installer.zip]

Co teraz ? Instalowac Nowy N7000XXLPF działa backup w recovery? Ale po co please?

i potem Abbys i rocket? (abyss+rocket zrobi mi full wipe tak?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

Ok caly czas jestem na stockowym LPY + root [CWM zip][ SU-Busybox-Installer.zip]

Przywrocilem 120 aplikacji z S2 wszystko chodzi znakomicie. Prosze mi powiedziec po co instalowac:

- [bOOTLOADER] LPF (finally ICS version) - xda-developers co to zmieni ?

- Kernel Abbyss - co to zmieni?

- [ROM] ROCKET ROM - v1 - ICS - XXLPY - co to zmieni?

Dodam tylko ze na S2 uzywalem Total Recall i na stockowym LPY z rootem chodzi bez zadnych problemow, przywrocilem go i oczywiscie kliknalem fix na wymiane plikow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc. Wgrałem Rocket-a na KingDroid elegance v7 zgodnie z instrukcją, ale telefon po kilku sekundach od uruchomienia restartuje mi się. Jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi