Skocz do zawartości
jeeep

[ROM] RocketROM v12 - ICS - 4.0.4 - XXLRT [Update 10/04] < FASTER and STABLE > Enjoy!

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

Chyba literówka . Ten link jest do HC 3.5

Tu masz wszystkie kernele NoteCore i HydraCore: Kernele Notecore i Hydracore

---------- Post dołączono o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Znalazłem u siebie błąd w v12. Widget monitor aplikacji (teraz jest prześwitujący)- nie pokazuje u mnie liczby otwartych aplikacji w tle.

Czy Wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Autor tego ROMu wrzucił poprawkę usuwającą ten błąd FIX_ProgramMonitor_RR_v12.zip trzeba plik .zip wgrać z poziomu CWM recovery.

Ale mnie nie podoba się ten przejrzysty widget dlatego pobrałem z XXRLQ deodex Stock Samsung XXLRQ Firmware deodexed rooted i po rozpakowaniu Winrarem pobrałem z system/app wdiget SamsungWidget_ProgramMonitor.apk, a następnie podmieniłem Rootexplorerem. Po zamianie trzeba zrobić wipe dalvik i partition cache.

EDIT: po podmianie jest stockowy widget (z tłem) i oczywiście działający prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

U mnie działa. Sprawdziłem. Ja jej nie używam. Pobrałem. Tą: Latarka Google Play

Ale jak chcesz mieć tą z ROMu oryginalną, to podmień system/app/torchwidget.apk według mojego postu wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    berto

Nie wiecie jak mozna zrobic dostepny ten znaczek do pisania rysikiem w klawiaturze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Przytrzymaj dłużej to kółko zębate na klawiaturze rozwinie Ci cię mini menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kayn90

zauważyłem problem z gadu gadu mianowicie nie łączy jak jestem połączony z siecią wi-fi ale przez gprs/3g działa normalnie

jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kayn90

przeinstalowałem rom i dalej nie łączy gg na wi-fi... jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi