Skocz do zawartości
jeeep

[ROM] RocketROM v12 - ICS - 4.0.4 - XXLRT [Update 10/04] < FASTER and STABLE > Enjoy!

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po przeinstalowaniu jest to samo ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    Niestety po przeinstalowaniu jest to samo ????

Co prawda nie byłem na v3 ale dla ciebie wrzuciłem ten room. U mnie Yanosik pomyka. A co do drugiej sprawy to przy aktualizacji z marketu to nie brak miejsca Gb tylko na pulpicie głównym./skoryguj to w makiecie wchodząc w ustawienia –auto ustawienie widgetów-/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

instaluję ponownie i po rozpakowaniu i optymalizacji aplikacji już z 20 min jest na ekranie cały czas otwieranie aplikacji i co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    instaluję ponownie i po rozpakowaniu i optymalizacji aplikacji już z 20 min jest na ekranie cały czas otwieranie aplikacji i co z tym zrobić ?

A robiłeś wszystko zgodnie z instrukcją. Wyjmij baterie a jeśli nic nie pomoże to instaluj od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko zgodnie z instrukcją...nie wiem co się dzieje...wyjmowałem baterię, jeszcze instalowałem i znowu cały czas kręci się "otwieranie aplikacji"....beret

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    wszystko zgodnie z instrukcją...nie wiem co się dzieje...wyjmowałem baterię, jeszcze instalowałem i znowu cały czas kręci się "otwieranie aplikacji"....beret

No to klops i wieczór spaprany. Ale głowa do góry. Zainstaluj GB z rotem i dalej zgodnie z postem numer 1.

---------- Post dołączono 06-06-12 o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano 05-06-12 o 20:47 ----------

v4 dziś .... zmiany:

- Naprawiono CRT-Off Animacja

- Dodał "nie ma rosnącego dzwonka"

- Może jakieś inne modyfikacje

Link w 1 poscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

4.1 chodzi bardzo dobrze. abyss+recovery+3xwipe+rom i zero najmniejszych problemow. wydaje mi sie ze jednak LPY chodzi lepiej od LQ2 a moze to wina Franco ktory mialem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    4.1 chodzi bardzo dobrze. abyss+recovery+3xwipe+rom i zero najmniejszych problemow. wydaje mi sie ze jednak LPY chodzi lepiej od LQ2 a moze to wina Franco ktory mialem

Nie sprawdzałem osobiście ale użytkownicy v4.1 z Franco wypowiadają się pozytywnie za zwłaszcza szybkości jazdy i poprawność działania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk
    Nie sprawdzałem osobiście ale użytkownicy v4.1 z Franco wypowiadają się pozytywnie za zwłaszcza szybkości jazdy i poprawność działania baterii.

Nic nie zmieniam na razie, zostaje na default, wydaje mi sie ze jest lepiej niz na Franco, zobaczymy jutro po pierwszym cyklu baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Rocket v4 od wczoraj, kernel.speed mod 3.3, system dziala bardzo dobrze, lecz u mnie z baterią slabo.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi