Skocz do zawartości
jeeep

[ROM] RocketROM v12 - ICS - 4.0.4 - XXLRT [Update 10/04] < FASTER and STABLE > Enjoy!

Rekomendowane odpowiedzi

jeeep
    Ja mam Rocket v4 od wczoraj, kernel.speed mod 3.3, system dziala bardzo dobrze, lecz u mnie z baterią slabo.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Ja nie zmieniałem kernela i jest dobrze /ja testuje tak..jesli przez noc nie spadnie ani jeden procent to jest OK! dnia nie biore pod uwagę bo to róznie bywa/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    supell

można prosić o reuplaod v.4.1. bo linki w pierwszym poście nie działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    można prosić o reuplaod v.4.1. bo linki w pierwszym poście nie działają

Już działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

czy ktoś wie dlaczego nie mogę instalować apk sciagnietych na karte? button install nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy ktoś wie dlaczego nie mogę instalować apk sciagnietych na karte? button install nie reaguje.

Może nie masz zaznaczonej opcji instalacji z nieznanych źródeł ( ustawienia-> bezpieczeństwo i opcję nieznane źródła trzeba zaznaczyć). To pierwsze co mi przyszło do głowy. Jeżeli masz zaznaczone, to trzeba myśleć dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

mam zaznaczone. okazalo sie ze restart pomogl..... dziwne nigdy mi sie to nie zdarzylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    mam zaznaczone. okazalo sie ze restart pomogl..... dziwne nigdy mi sie to nie zdarzylo

Zawsze jest ten pierwszy raz zaś u mnie jak próbuje wrzucić jakiś widget na główna stronę to znikają wszystkie zainstalowane z pogodynka i zegarem włącznie i tu jest zagwozdka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

Z widgetami to walcze od poczatku ICS tylko ze u mnie sie zwykle nieodswiezaja. Rozwiazaniem jest GO Launcher ktory jako jedyny chodzi poprawnie wiec Nova Apex i inne badziewia polecialy niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep
    Z widgetami to walcze od poczatku ICS tylko ze u mnie sie zwykle nieodswiezaja. Rozwiazaniem jest GO Launcher ktory jako jedyny chodzi poprawnie wiec Nova Apex i inne badziewia polecialy niestety

No to mnie pocieszyłeś ponieważ myślałem ze to ja jestem fujarą i mam problemy a tu widzę ze są ogólnie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem flash wersji 4.0 a następnie 4.1 .Powinienem mieć oznaczenie 4.1 w informacjach o telefonie -w tej chwili mam mam RocketRom ICS XXLPY v4 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi