Skocz do zawartości
manadrake

Bezprzewodowa klawiatura bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

lyczko
    To Twoja aukcja?

Nie:) ani nikogo ze znajomych

W każdym razie do klawiatury blue wymagana jest raczej aplikacja klawiatury, która komunikuje się z klawiatura blue i udaje zwykłą androidową, jest kilka takich programów w markecie ciekawe czy działa, napisze jak dorwę się do jakiejś klawiatury na blue. W opisie programów jest konkretna lista klawiatur jakie wspierają więc na pewno nie wszystkie.

.

Nie zgodzę się, żadna aplikacja nie jest potrzebna. Obsługę zapewnia standard bluetooth, który ma odpowiedni profil HID.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie jeśli obsługuje profil HID, mam wrażenie że u nas może być z tym problem ;) Przypominam, że nie ma profili wirtualnego portu szeregowego więc nie działają np. zewnętrzne modułu gps, do wersji 2.1 nie było również profilu przesyłania plików... w zasadzie blue w androidzie dobrze sprawuje się tylko na profilu do słuchawek bezprzewodowych choć jak pokazują problemy użytkowników nie wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skoro nie ma portu micro usb to jak ją ładujesz? Przez port słuchawkowy?

Sam byłbym zainteresowany gdyby nie cena.

Ja nie wiem co ty za Spice masz ale ja tam portu micro usb nie widzę. Jest to port Samsungowski i jest jakby cieńszy niż micro usb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest micro usb, Ty masz pewnie na myśli mini USB które kiedyś było np. w Motach(w V3,L7, jest trochę większe). Ogólnie to na terenie UE wszystkie nowe telefony muszą mieć obecnie micro usb...

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Types-usb_new.svg&filetimestamp=20090211223911

dokładniej jest to typ micro usb wersji B

To taki off top ale koniec już tego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś znajdzie jeszcze taniej? ;)

---------- Post dołączono o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Po co wywalać na allegro 140zł skoro tu macie za 87zł z wysyłką:

DealExtreme: $27.10 Mini Bluetooth Keyboard for Android/WinCE/Nokia Symbian S60 Cellphones (Silver)

Może ktoś znajdzie taniej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest micro usb, Ty masz pewnie na myśli mini USB które kiedyś było np. w Motach(w V3,L7, jest trochę większe). Ogólnie to na terenie UE wszystkie nowe telefony muszą mieć obecnie micro usb...

Wikipedia, wolna encyklopedia

dokładniej jest to typ micro usb wersji B

To taki off top ale koniec już tego

Aaa sorki bardzo ;] Rzeczywiście pomyliłem się z mini USB...

Może ktoś znajdzie jeszcze taniej?

Ależ proszę bardzo: DealExtreme: $24.51 Mini Bluetooth Keyboard for Android/WinCE/Nokia Symbian S60 Cellphones (Black) Taka sama jak ta wyżej tyle, że ta jest czarna i prawie ok. 3$ tańsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Tylko jak trzymać taką klawiaturkę? Telefon w jednej dłoni a klawiaturka w drugiej, czy może jest jakiś uchwyt, który ją "podwiesza" pod obudową telefonu jak telefonach z już wbudowaną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj chyba nie ma, ale widziałem model podobnej klawiatury ale od nokii i ta właśnie miała taki jakby stojak na komórkę z przodu ;p

O, znalazłem: nokia su-8w jednak jest to już wydatek ok 250zł więc raczej mało opłacalny

http://symbian-freak.com/reviews/Images/n95/28.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mort01

Troche odgrzeje temat.

Jak juz zostalo ustalone, spica i5700 posiada port usb (micro b).

Pytanie jakie chcialbym postawic, to czy jest mozliwe podlaczenie przy uzyciu tego portu klawiatury via usb ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rgb

ciach :)

:)

Edytowane przez rgb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi