Skocz do zawartości
FishBB

Lekko odstająca szybka LCD w i9003

Rekomendowane odpowiedzi

FishBB

Witam

Mam mały problem z i9003, zamieściłem temat jednak w i9000 bo z wyglądu to praktycznie te same telefony a tutaj jest większe wsparcie. Ekran/wyświetlacz/szybka lekko odstaje z góry (bliżej napisu Samsung), trzeba docisnąc by nie wychodził zza obudowy. Czy można jakoś go samemu naprawić? Dodam że dotyk działa idealnie, sam ekran jest idealny. Może jest źle dokręcony? Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli masz gwarancje to oddaj do serwisu , jezeli nie to bedzie ciezko ... swego czasu lekko odstajacy panel w ipadzie skleilem kropelka... Lekko podwarzylem i na szpilce wsunalem troche kleju. Tyle ze tutaj wyswietlacz klejony jest z panelem wiec nie wiem czy uda Ci sie podważyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FishBB

A rozebrać i coś zdziałać można? Gwarancję mam, kupiony w salonie Plusa ale faktura gdzieś chyba się zgubiła. Jest szansa że przyjmą bez dowodu zakupu? gwarancja podbita, wypisana. Salon we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Bezpośrednio w serwisie Ci nie przyjmą bez dowodu zakupu. Spróbuj może złożyć przez salon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jeżeli miałeś go na fakturę to co za problem podejść do salonu i poprosić o duplikat? Robiłem tak niejednokrotnie i miła pani w salonie Plusa (CH Echo) zawsze służyła mi pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi