Skocz do zawartości
mbartosik

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLPD T-Mobile PL/Play/Niebrandowany

Rekomendowane odpowiedzi

Pl

Co to ma za znaczenie ,że holenderską , "tmobilską" czy inną :) ? To jest cały czas ten sam ROM , zmieniło się tylko CSC zawierające mniej lub więcej bloatware. Wgrałeś rom przeznaczony dla Holandii ,który zawierał specyficzne csc (chyba XEN ? ) i cóż z tego ,że nie jest brandowany, kiedy nie zawiera odpowiedniego dla pl CSC.Możesz mieć np. problemy z polskimi znakami na klawiaturze Szajsungowej .

Nie brandowy pozbawiony jest syfu jaki inplementuje operator.

Specyficzne CSC sprawuje się wspaniale.

Mam Polskie znaki, T9 działa dobrze, reakcja na dotyk prawidłowa.

I już teraz można zauważyć, że bateria trzyma znacznie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wejdziesz w kontakty i masz po prawej stronie alfabetycznie litery do szybkiego dostepu - sa pomieszane tak ze polskie znaki sa na koncu?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak wy Panowie ale ja na tym sofcie mam Battery Drain po raz trzeci i będzie to ostatni, ponieważ poszukam sobie alternatywnego softu. Nie mogę ładować baterii przy włączonym telefonie, proces "Połączenia głosowe" pożera 60%. Nerwy mi puszczają powoli... Zna ktoś rozwiązanie dla tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@[email protected] wpisz *#06# i zapamiętaj IMEI a potem *#272*IMEI# i wyświetli Ci co masz. Ale wykonaj najpierw połączenie do kogoś i zobacz czy masz symbol zygzaczka po lewej stronie, może być przekreślony zmiany dokonasz klikając w lewy przycisk obok HOME i włącz lub wyłącz redukcję

---------- Post dołączono o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

@michal.d98 wgraj 3 plikowy np KI3 przez ODINA a potem ten rom też przez ODINA możesz jeszce walnąć pełny wipe z recovery a jak będą problemy z deepsleep to wyciągnij baterie na chwilę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jak wejdziesz w kontakty i masz po prawej stronie alfabetycznie litery do szybkiego dostepu - sa pomieszane tak ze polskie znaki sa na koncu?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Tak polskie znaki mam na samym końcu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zastanawiam sie dlaczego funkcjonalnosc teleonu zalerzy od takiego csc...

ile innych funkcji jest czyms takim uwarunkowana...

moze rozne przycianania sie telefonu tez...

nie raz mozna spotkac opinie na temat tego samego roomu zupelnie rozne

ktos tu nawet pisal o battery drain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Widzę że rozgorzała dyskusja na temat szumów.Wgralem rom 2 dni temu,poprzednio testowałem niemal wszystkie dostępne romy i to jest to, rom stabilny żadnych problemów opisywych wyżej bateria super,zasięg super polecam dla zmiany dograć [MOD] [THEME] ICS DOMINATION v4.4 pod I9100XWLPD dzisiaj rano wgrałem.Na dzień dzisiejszy nie widzę romu lepszego.Zaznaczam to jest moje zdanie.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy macie także na klawiaturze zamienione Y z Z (qwertz) i czy jest jakaś opcja żeby to zmienić? We wszystkich romach jakie miałem, łącznie z ICSami było normalnie, a tu jakaś nagła zmiana. Wgrałem wersje T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi