Skocz do zawartości
mbartosik

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLPD T-Mobile PL/Play/Niebrandowany

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wgrałem wersje od tomahawka za pierwszym razem miałem to samo za drugim już mam dobrze klawiaturę

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisałem bardzo wyrażnie nie ma możliwości regulacji(włączanie,wyłączanie,przełączanie,ikonka)...

masz szumy czy pogorszenie jakości rozmów? chyba nie,więc w czym problem?

jeżeli nie ma ikonki to coś nie działa?no proszę Cię...

;)

lol...no wiesz tacy heavy users jak ty nie potrzebują żadnych powiadomień ,czy interakcji UI i użytkownikiem :) ,ja jako noob gdy włączam WI-FI/blutacza/wyciszam telefon spodziewam się ikonki ,która pojawi się na potwierdzenie :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam dość dziwny problem. Otóż na wieczór było wszystko ok, kładę się spać i ponoć w nocy bateria mi padła (w ogóle to inny problem - po otrzymaniu smsa nie gaśnie po chwili ekran, a świeci się bez przerwy, stock kernel bez BLN i innych bajerów). Włączam do prądu teraz - wszystko ok, włącza się animacja ładowania, gdy chcę włączyć sam telefon zamiast pokazać się logo Samsung Galaxy S II, co chwilę resetuje się ikonka ładowaina baterii (ta pionowa, co zielonym się napełnia).

Download Mode jest do wejścia, ale trochę szkoda tyle grzebać zaś bo coś tam się stało. Sprawa bardzo pilna, jeśli za 10min. nic nie zadziała, robię flash.. :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja przypuszczam ze wipie-flash-wipie jest nieuniknione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Cholera znów system zaliczył restart. Leżał sobie na biurku i nagle znajomy dźwięk. Dobrze, że te restarty się pojawiają raz na kilka dni ale mimo wszystko zaczyna mnie już Samsung wkurzać. Jak nie SOD to restarty. Chyba Kernel zmienię na jakiegoś customa i zobaczę czy to pomoże. A tak świetnie się ten LPD zapowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was testował wersję CSC: XENLP5? Jest w niej polski język i XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś z Was testował wersję CSC: XENLP5? Jest w niej polski język i XEO?

Ja mam tą wersję. Jest polski język ale nie można wybrać XEO jest tylko XEN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cholera znów system zaliczył restart. Leżał sobie na biurku i nagle znajomy dźwięk. Dobrze, że te restarty się pojawiają raz na kilka dni ale mimo wszystko zaczyna mnie już Samsung wkurzać. Jak nie SOD to restarty. Chyba Kernel zmienię na jakiegoś customa i zobaczę czy to pomoże. A tak świetnie się ten LPD zapowiadał.

mi jeszcze tel sie nie zresetowal ale raz klawiatura nie reagowala na dotyk podczas odpisywania

no nie oszukumy sie bedziemy zmieniac te roomy na nowsze bedziemy zachwycac sie licznikiem zmian pare osob nawiet zauwazy ze jest szybszy i stabilniejszy od poprzedniego ale do puki bedzie to ics 4.0.3 to wg mnie bedzie to wciaz ten sam ics...

jak dla mnie lp8/lp9/lpd nie wnosza wzgledem siebie jakichs szczegolnych zmian...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki. A jak sprawuje się ten rom ogólnie? Mam teraz LP7 i zastanawiam się czy warto zmieniać.

Ja przed wgraniem LPD miałem LPS z którym nie miałem żadnych problemów. I powiem ci że ja nie widzę żadnej różnicy między tymi dwoma romami! Nawet wydaje mi się że na LPS trochę płynniej chodził obraz na weeb.tv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do mojej przypadłości to fałszywy alarm z flashem, choć wydaje mi się ze nawet cała bateria mogła w nocy pójść. Wydaje mi się, że ekran nie wyłącza się po 5s (jak powinien) od zaświecenia, gdy telefon jest zablokowany i ktoś zadzwoni/przyjdzie sms. :| Tylko nie wiem co z tym zrobić. Po 10minutach ładowania rano, zaskoczył i odpalił się, później doładowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi