Skocz do zawartości
mbartosik

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLPD T-Mobile PL/Play/Niebrandowany

Rekomendowane odpowiedzi

Bodzio, a czy to jest stockowy rom?

Tak to jest stock :) jeżeli chodzi Ci o licznik w download to bądź spokojny, nie zmieni się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanko bo chciałbym wgrać ICS DOMINATION 4.4 tylko nie wiem czy mam odexed czy dedoxed a rom nam od tomahawk5000. Można prosić o pomoc a najlepiej linka do odpowiedniej wersji. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jcus

Nie jestem orłem w tym ale jeśli masz ten o którym piszesz to masz czysty odexed, więc ten mod wgrasz bez problemów. Gdzieś na forum jest dokładny opis jak to zdobić. To mój pierwszy mod który udało mi się wgrać i póki co chodzi bezbłędnie

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprawdź jakie masz CSC - *#272*IMEI# i ewentualnie zmien na XEO (Polska) powinno pomóc.

Pamiętaj tylko że zmiana CSC to usunięcie danych (Wipe/Factory Reset)!!!!

Nic to nie daje. Jest już XEO. Powrót do LPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam pytanko bo chciałbym wgrać ICS DOMINATION 4.4 tylko nie wiem czy mam odexed czy dedoxed a rom nam od tomahawk5000. Można prosić o pomoc a najlepiej linka do odpowiedniej wersji. Z góry dzięki za pomoc!

też mam od tomahawk5000 i dziś wgrywałem ics domination 4.4 tak jak tu http://forum.android.com.pl/f168/theme-ics-domination-v4-3-samsungowe-2-3-i-4-0-z-wyglae-dem-aosp-152641/ i wszystko śmiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja miałem problem. Też robiłem wedle tego tutoriala ale po wykasowaniu sustemUI mod się posypał. Nie było górnej belki itd. Przywróciłem systemUi i wgrałem odnowa tylko już nie kasowalem tego. Ale niestety nie chodzi to tak jak bym chciał :-( chyba wgrane system od nowa by się tego pozbyć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jugo
    Napiszę bardziej obszernie...

Dzięki za bardzo obszerne informacje (masz ode mnie piwo) ;)

Na razie na próbę zaktualizowałem przez Kies'a do wersji 4.0.3 i zrootowałem.

Wszystko od wczoraj działa bez zarzutu. Bateria jest dopiero po pierwszym ładowaniu, więc niewiele mogę stwierdzić, ale trzyma chyba dobrze.

Natomiast co do WiFi, to nie mam żadnych problemów. Sprawdzone na ruterach Netgear i D-Link. Łączy się szybko i w ogóle nie zrywa połączenia.

Teraz jeszcze chciałbym usunąć trochę zbędnych aplikacji i tu proszę o pomoc. Jakie usunąć i gdzie je znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja miałem problem. Też robiłem wedle tego tutoriala ale po wykasowaniu sustemUI mod się posypał. Nie było górnej belki itd. Przywróciłem systemUi i wgrałem odnowa tylko już nie kasowalem tego. Ale niestety nie chodzi to tak jak bym chciał :-( chyba wgrane system od nowa by się tego pozbyć!

w tym tutorialu nie ma nic o usuwaniu systemUi. Pewnie zrobiłeś według tego http://forum.android.com.pl/f168/instalacja-ics-domination-theme-na-stockowym-xxlpq-lub-xwlp2-odexed-niezbae-dny-root-153178/ a to działa jak sam autor napisał na lpq i lp2. Na LPD i ics domination 4.4 nie usuwamy systemUi (przynajmniej ja nie usuwałem i wszystko gra gitarka - w końcu mam nexusa :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zrobiłem z usunięciem bo nie mogłem znaleźć nic na odexed wszystko na dedoxed. No trudno teraz już będę wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artur8

Witam.Mam kilka pytań a mianowicie.

1.Czym tak naprawde różnią się te 3romy ten z brandingiem ma poprostu smiec z T-Mobile tak a 2 pozostale ?

2.Mam LP7 (XEU?) zrotowany i zoptymalizowany Kies pokazuje aktualizacje do LPD pytanie czy bedzie to zbrandowany soft i czy wgra sie poprawnie i czy bede musial ponownie zrotować?

3.Czym się różni LPD od LPJ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi