Skocz do zawartości
mbartosik

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLPD T-Mobile PL/Play/Niebrandowany

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nie przypominam sobie aby oficjalne romy wgrywalo się przez CWM :-). To są paczki pod Odina.

ale Odin rozpoznaje tylko .tar .md5 .smd, a te romy są zip-ami. Jakoś trzeba je przerobić aby Odin je widział?

ok, już wiem....trzeba je wypakować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brunek

Jeszcze jedno pytanie do Was. Czy ten rom XWLPD czy ten dostępny pod region XEO dostępny z Kies XXLPW jest nowszy?

Który tak na prawdę lepszy? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Skierowano mnie tutaj. Przeszedłem na JB 4.1.2, wcześniej miałem brandowany soft 4.0.4 T-Mobile. Brakuje mi dwóch dzwonków z tego brandu, dokładnie dźwięk sms który nazywa się w telefonie "T-mobile wiadomość" (Notifications - dźwięk powiadomienia) (o ile dobrze pamiętam) i jest dostępny pod tą nazwą przy wbieraniu dzwięku powiadomień i sms, był on bardzo głośny i donośny. Ściągnąłem nawet soft brandu T-Mobile I9100XWLPW_I9100ERALP5_ERA i I9100XWLPD_I9100ERALP3_ERA i rozpakowałem je, ale nie było tam tych dźwięków. Wiecie gdzie mogę znaleźć ten dzwonek sms lub podacie mi do niego link? Będę wdzięczny

Wiem że użytkownicy brandu T-mobile mają ten dzwonek, są programy do eksploracji tego gdzie znajdują się te dzwonki więc ktoś może wyciągnie dla mnie ten dźwięk? Nazywa się on "T-mobile wiadomość".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi