Skocz do zawartości
mbartosik

[I9100][ICS][Android 4.0.3]I9100XWLPD T-Mobile PL/Play/Niebrandowany

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czekam na jakieś opinie o tym romie :P

Bieniu problem z routerem gdzie u Ciebie występował ? Na jakim romie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

michal2klb: Problem z WiFi występuje u mnie na wszystkich romach stockowych ICS (i customach powstałych na bazie stockowych). Na GB nigdy nie było najmniejszego problemu z WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Bieniu sprawdź czy masz nowy Firmware dla swojego routera. Ja mam DIR-635 i jakiś czas temu wydali nowy Firmware, gdzie naprawiono między innymi błąd zrywania połączeń urządzeń mobilnych z routerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Tak, w routerze najnowszy firmware. Poza tym to nie jest jedyny router, z którym są problemy. To samo jest na Linksysie WRT120N (też najnowsze oprogramowanie ma). Na xda jest wątek gdzie ludzie wymieniają przynajmniej jeszcze kilka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skibbi

Czy w tej wersji działa dźwięk notyfikacji po 100% naładowaniu baterii? Bo chyba każdy ICS do tej pory miał to spartaczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaZuT

nie dziala, przed chwila bateria naladowala sie na 100% i dzwieku nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Dziwne rzeczy piszecie u mnie na każdym poprzednim ICSie dźwięk powiadomienia o pełnej baterii był. Chyba, że zmieniłem kernel na Siyah.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaSt

Też mam problem z routerem WRT-120N, sgs2 bez problemu łączy się po WiFi ale w chwili połączenia wywala mi neta na laptopie, wiec to pewnie wina routera.

Czy jest jakiś sposób żebym wgrał sobie ten soft i miał mógł sobie przywrócić ustawienia i aplikacje na fonie? Kopia zapasowa czy cos? 2 dni temu zmianiałem csc i już sobie wszystko ustawiłem, nie chce mi się robić tego jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne.. choć nie pierwszy raz się z tym spotykam. Robię coś robię na telefonie, wyłączam ekran (lub sam się wyłączy akurat), po 15s chcę włączyć i coś zrobić a tu nie chce się włączyć (choć czasem po "chwili" zaskakuje i działa normalnie) a czasem pomaga tylko długo przytrzymać power i fon się resetuje.

Znacie ów bug? Ma ktoś do tego solucję?

No i czy mógłby ktoś wrzucić oryginalny kernel w paczce .tar (żebym sam wiedział jak to "bezpiecznie" spakować to bym zrobił, ale nie chcę kombinować, tym bardziej z kernelem...) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick
    Czy w tej wersji działa dźwięk notyfikacji po 100% naładowaniu baterii? Bo chyba każdy ICS do tej pory miał to spartaczone

Ja mam LPS u siebie aktualnie i dźwięk działa bez zarzutu. Jak się nie odłączy po naładowaniu to co jakiś czas znów on jest i przypomina o odłączeniu ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi