Skocz do zawartości
Dyfren

VanillaEclair 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki :)

Pasek paskiem, ale miales tam jeszcze ikony z Sense, a ich juz raczej samym statusbar_background.9.png nie opedzimy ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat na tym romie nie miałem, żadnych specjalnych zmian, jedynie pasek + launcherpro. Postaram się przygotować jutro paczuszkę, która nieco pozmienia ten rom.

PS. tutaj macie theme do tego romu bazujący na NexTangu. Romik jak dla mnie zbyt pomarańczowy, ale może komuś się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem po co komus w ogole zoom nieoptyczny, ktory nie robi nic innego, jak pogarsza jakosc zdjecia.

Co do wylaczania transmisji, to polecam SwitchPro lub Extended Controls. Masz tam rowniez wylaczanie transmisji. Ciekawe, ze nie ma tego w menu, ale spod widgeta sprawdza mi sie doskonale. Widac zauwazalny wzrost czasu pracy na baterii.

Btw. ma ktos jakiegos theme lub sam czarny notification bar? Najlepiej z ikonami od Sense, bo te Vanilliowe takie bulwiaste ;)

Btw. 2. bedzie chodzil mi na tym zegarek z Sense? Naturalnie pytam o aplikacje (budzik/stoper/timer itd), bo widget pogodowy to wiadomo, ze nie.

popatrz na stronie androidapps pl

---------- Post dołączono o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

mam launcher pro plus - tylko jak go wgrać? W opisie instalacji jest - przed zainstalowaniem --- odinstaluj poprzednią wersję dzięki za pomoc jak ktoś wie jak

Edytowane przez wczasowicz72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Akurat na tym romie nie miałem, żadnych specjalnych zmian, jedynie pasek + launcherpro. Postaram się przygotować jutro paczuszkę, która nieco pozmienia ten rom.

PS. tutaj macie theme do tego romu bazujący na NexTangu. Romik jak dla mnie zbyt pomarańczowy, ale może komuś się spodoba.

Mnie tez nie lezy ta pomaranczka.

Za zrzutach wydawalo mi sie, ze dostrzegam ikony z Sense, ale zbyt duze nie byly, wiec moglo mi sie tylko wydawac.

popatrz na stronie androidapps pl

---------- Post dołączono o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

mam launcher pro plus - tylko jak go wgrać? W opisie instalacji jest - przed zainstalowaniem --- odinstaluj poprzednią wersję dzięki za pomoc jak ktoś wie jak

Popatrzylem i specjalnie nic nie widze.

Co do Pro Plus, to chyba jest w opcjach "enable pro" czy cos w ten desen i tam podajesz maila z ktorego placiles pay palem i jakis kluczyk. Z pamieci pisze, bo uzywam ADW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dokładnie tak jak napisał embrion. Obecnie launcherpro oraz plus używają jednej instalki, dostępnej w markecie. Opcje z plusa aktywujesz kodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak masz racje co do kodu ale ja mam gotowa instalke i nie chce placic za kod. Wystarczy zainstalowac. Trudno bedzie trzeba zaplacic. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz VanillaEclair 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi