Skocz do zawartości
miziel

[CM9][HWA] ICS (4.0.4) by Quarx2k | Defy i Defy+ [lipiec 2012]

Rekomendowane odpowiedzi

Ejdem

Na razie zostanę przy lighy flow. Bateria trzyma dwa dni więc raczej ten program jej nie znajda. Sporo opcji konfiguracji.

Ale dzięki za wskazówki. Może kiedyś wywalę ten program.....a w CM10 jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casi
    Na razie zostanę przy lighy flow. Bateria trzyma dwa dni więc raczej ten program jej nie znajda. Sporo opcji konfiguracji.

Ale dzięki za wskazówki. Może kiedyś wywalę ten program.....a w CM10 jest to samo?

Nie wiem jak na 10, jeszcze nie instalowałem - czekam na wersję tak sprawną jak ICS.

Jak z użyciem RAM? Nie zapycha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Tak samo

Wysyłane z mojego MB810 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ejdem
    Nie wiem jak na 10, jeszcze nie instalowałem - czekam na wersję tak sprawną jak ICS.

Jak z użyciem RAM? Nie zapycha?

Niby aż 25MB...ale oprócz swype i fb nic innego nie mam więc może sobie chodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baluba

Witam moze ktos ma jakis pomysl, wgralem po_raz kolejny ta wersje i szczerze mowiac jest coraz gorzej, muli przeokrutnie na kazdym kroku zaraz po odpaleniu systemu momentami nie da sie normalnie uzytkowac wgralem juz 3 razy.Instalowalem zaraz po zdjeciu Roota z defy wgralem zgodnie z instrukcja kernel oczywiscie zmienilem na 2.3.Wczesniej wgywalem znajomemu i nie ma zadnego problemu a teraz na moim jest awaria jakas

Edytowane przez franelo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracam z JB, wgrałem najnowszą wersję dla defy plus. Jednak odrzucało mi normalnego fixa i wgrałem (udało się) wgrałem z tematu o JB battery fix working.zip to dobrze?

Edytowane przez kubat670

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Źle... :facepalm: Działa? Działa, to co ma być niedobrze?...

Edytowane przez miziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baluba

Witam kolego Miziel takie pytanko mam do Ciebie kiedys juz rozmaiwalem z Toba przez forum.Mam pytanie odnośnie Romow, zrootowlem defy i wgralem ics ale ze dzialalo to tak ze o pomste do nie ba wiec przeskoczylem na cm7 zostajac na tym samym kernelu 2.3 gdyz wgrywalem dla defy+ bo mam czerwona soczewe ale i tu jakas kupa wystapila na tym znowu nie pokazywal stanu bateri tylko znak ( ? ) probowalem 2 razy i nic wiec ostatecznie wgralem cm7 .a 2.2 ale tu procesor tylko taktuje 800 mhz a chcialbym 1000.Zastanawiam sie czy probowac jeszcze raz teraz zainstalowac cm7 z kernelem 2.3 ale nie moge kernela zdobyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

@up szukaj kernela CM9 zresztą jest on wyżej podany. Więcej pytań mimo szczerych chęci się nie dopatrzyłem w tym poście...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ostatnia wersje tego romu ktora jest dobra jednak pojawia sie taka rzecz. Mam ustawiony procek od 300 do 900 mhz ale pomimo ze mam opcje ondemand ciagle dziala jak na performance. Dodam ze po zainstalowaniu romu jest ok. Dopiero po kilku godzinach uzywania tak zaczyna sie dziac. Jakies rady ?

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LukaszK
    L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi