Skocz do zawartości
miziel

[CM9][HWA] ICS (4.0.4) by Quarx2k | Defy i Defy+ [lipiec 2012]

Rekomendowane odpowiedzi

leonov

Wersja z 26.05 działa OK (oprócz panoramy) no i chyba bateria ucieka coś za szybko :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco12

Przy otwieraniu menu,przewijaniu pulpitów po prostu "zrywa",nie chodzi plynnie. Panorama nie dziala,aparat nawet przy dobrym oświetleniu tak jakby klatkuje-rownież płynnie obraz nie chodzi. Tak pozatym bateria przy włączonej transmisji danych leci jak piorun. Mialem 60%,patrze za 10 minut i 49% - tak zdarzyło sie tylko raz. Bez transmisji też szybko leci bateria. Między innymi wszystko działa ok,gry też,przeglądarka...Wersja używalna,ale te przycięcia w menu i na pulpitach oraz bateria denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

I jak?:) Bo też jestem na ostatnim Eppym i wszystko mi diząła póki co więc czekam na opinie jak tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco12

Bateria trzymie podobnie,dużej różnicy nie odczułem. Panorama dalej nie działa,dodano nowe ustawienie do Lockscreena(można sobie pogodynke ustawić,najbliższe wydarzenie itp). Wiadomo jeszcze niekiedy lekkie przycięcia w działaniu. Reszta spoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco12

Czemu ogólnie nie da się nagrywać w 720p ? Nie ma ustawień w kamerze,a lg camerą po prostu sie nie da,bo jakiś dziwny obraz jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

cm poprostu nie oferował na defy nigdy tego modu.. i raczej nigdy nie będzie... dodatkowo są przecież ważniejsze sprawy do naprawienia niż wątpliwej jakości nagrywanie w 720p.... :-p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plotas

Na nowym quarxa wywala mi błąd(DF-BPA-09) podczas pobierania app z marketu ??????? Też to macie ?

Edytowane przez plotas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi