Skocz do zawartości
lopez07

Karta pamięci 32 GB

Rekomendowane odpowiedzi

lopez07

Jak uważacie Evo 3d da sobie radę z taką wielkością lub czy ktoś z was takiej wielkości kartę pamięci posiada do niego? Pytam się , gdyż robię przymiarkę do kupna i zastanawiam się między 16 a 32 gb a na obecne czasu nawet na allegro 32gb nie kosztuję już zbyt dużo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam 32GB

Przecież masz jasno napisane na pudełku i w specyfikacjach że obsługuje do 32GB. Jeśli już zmieniasz kartę pamięci to pamiętaj by kupić taką z klasą 10. klasa 10 to standard a lepiej dopłacić kilka złotych wiecej i mieć np 15MB transferu na karte niż 4MB (class 4)

Nie wiem czy to wersja Sprint cdma czy GSM ale najprawdopodobniej EVO 3D czyta karty SDXC 64GB co postaram się sprawdzić jesli bedę miał możliwość. Czytałem sporo na ten temat i są fora gdzie ludzie wypowiadają się na temat kart SDXC w Sensation i Evo 3D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Tak masz rację są mody na to by evo czytał kartę 64 gb choć dla mnie jest to za dużo :) ja polecam wydać 100 zł na sandick klasy 10 32 gb i nie szczędzić miejsca ,a przy okazji klasa 10 to 32 mb a nie 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Klasa oznacza minimalna prędkość zapisu tak więc klasa 10 oznacza zapis 10 i generalnie działa to z większością producentów. SanDisk się tutaj wybija bo ich serie ultra mobile przy class 6 mają zapis 30Mb/s. Sam posiadam class 4 SanDiska z zapisem 22Mb/s ;)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

class 4 nigdy nie dojdzie do pelnych 4MB zapisu. a class 10 zaczynaja sie od 10MB. także tutaj już cena gra większą rolę. Jednak mi w zupełnosci wystarcza moja ADATA class 10. skacze do 15MB i jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Udowodnić ci ze SanDisk mobile ultra class 4 ma zapis powyżej 20MB? Jak znajdę screeny to wrzucę ;)

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupowac :) ja kupilem i nie zaluje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też ją kupiłem:) i jestem bardzo zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Klasa oznacza minimalna prędkość zapisu tak więc klasa 10 oznacza zapis 10 i generalnie działa to z większością producentów. SanDisk się tutaj wybija bo ich serie ultra mobile przy class 6 mają zapis 30Mb/s. Sam posiadam class 4 SanDiska z zapisem 22Mb/s ;)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

I co jeszcze. Ja ma też tą kartę (sandisk 16gb class6) i jakoś zapis jest koło 6MB/s odczyt 18MB/s.

I one teoretczynie maja odczyt 30MB/s nie zapis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi