Skocz do zawartości
Smogg

Dodatkowe / Zewnętrzne / Powiększone - Baterie dla One X

Rekomendowane odpowiedzi

74m

Pewnie wiecie, że wyszedł też nowy HTC EVO 4G

HTC Evo 4G LTE battery test is over, the results are impressive - GSMArena Blog

Zasadniczo jest to to samo co htc one x, ten sam ekran, ma slot sd card itd, no i większa bateria 2000mAh.

Zdaję sobie sprawę, że ONE X nie jest rozbieralny, ale wiadomo, że są sposoby aby go otworzyć (odpowidnie tutoriale w necie)

Czy ktoś może wie, czy bateria od EVO będzie pasowała do ONE X, tak jak było to rok temu, kiedy od EVO 3G pasowała do Sensation ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe, jednak aby stwierdzić to na 100% trzeba by trzymać obie w.ręku i porównać. Na razie jeszcze nie widziałem takich baterii bo też zbytnio nie szukałem ale z czasem znajdą się ludzie, którzy takie porównania zrobią. Najprędzej w USA bo to tam oba modele są dostępne.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a ta przenośna bateria od Nokii DC - 16, ładuje normalnie (AC) czy jako USB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spyro

Co do postu Agreala, też zastanawiałem się nad zakupem tego typu case'a z baterią:

3200mAh White External Backup Battery Power Charger Case Stand for HTC One X | eBay

Widziałem kilka opinii na jutube. Jeśli działa, to działa doskonale, ale zdarzają się niesprawne egzemplarze (to też może być przyczyna zakupu tego case do One X od AT&T - z tym modelem on nie współpracuje).

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sru222

Olqu, witaj. To mój debiut na forum :-)

Czyli zgodnie z tym co piszesz: "Do ładowarki HTC CC-200 dodany jest kabel ze zwartymi liniami (czy ładowarka ma też zwarte linie nie sprawdzałem)". Zatem mam 2 opcje: jak kupię tą ładowarkę to sam kabel z niej podłączony do kompa będzie ładować szybciej w trybie AC (oryginalny z ładowarki stacjonarnej tylko w USB) i w samochodzie także, co w sumie istotniejsze ze względu na pobór mocy? Pzdr, Sru222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88
    Panowie, a ta przenośna bateria od Nokii DC - 16, ładuje normalnie (AC) czy jako USB ?

Z tego co znalazłem w sieci to na wyjściu ma 500mA więc ładuje jako USB

Ja dzisiaj zamówiłem od chińczyka coś takiego ;D

High Quality 5000mAh External Battery Charger Power Bank 2 Dual USB 2A for iPad iPhone Free Shipping UPS DHL HKPAM CPAM-in Chargers & Docks from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Jak przyjdzie (miejmy nadzieje ze szybko) to zdam relacje czy chodz raz chińskie 5000mah naładuje do pełna :D baterie prąd wyjściowy ma 1A więc powinno teoretycznie ładować jak AC :)

Edit

Chińczyk podobno już wysłał wiec aby czekać :)

Edit2

Paczka dotarła całkowity czas to 14 dni

Pierwsze wrażenia

Bateria ładuje telefon jako AC według wpisu na telefonie.

dużo końcówek chyba nie ma sprzętu którego się nie da podłączyc do tego ;)

Są trzy diody sygnalizujące poziom naładowania fajnie ,że nie musza cały czas świecić jak ładują telefon.

Minus to brak ładowarki w zestawie przez co trzeba ładować przez usb z kompa ;( a to może trochę trwać

Bateria jest wielkości paczki kart do grania :)

aktualnie ładuje baterię do pełna i następne ładowanie telefonu zrobię za jej pomocą zobaczymy czy chińskie 5000mAh da radę naładować tel;)

Edit3

Bateria naładowała tel do 87 % wiec spoko. Ale teraz jak padła tak już nie daje znaków życia mam nadzieję ,że jakoś ją ożywię ale nie widać ,żeby się ładowała

Edytowane przez SnP88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ebolla

Witam,

Panowie stoję przed wyborem zewnętrznej baterii do mojego HOXa.

Moje pytanie czy możecie mi doradzić.

Zastanawiam się między:

1. GoClever 5000mAh za ok. 100zł

2. Omega 5000mAh za ok. 100zł

3. Just Mobile 4400 mAh za ok. 125zł

4. Samsung 9000mAh za ok. 220zł

5. M-life 1000mAh za ok. 150zł

6. Ładowarka na paluszki AA za ok. 55zł

I właśnie między tymi power bankami mam dylemat. Najlepiej byłoby wziać Samsunga, ale cena jest dla mnie szczerze mówiąc za wysoka.

Wolałbym coś tańszego tak jak pierwsze dwa linki. Obie ładowarki to moim zdaniem chińczyk, pytanie czy ktoś ma i może polecić.

Zastanawiałem się nad baterią z M-life, polska firma, duża pojemność, ale cena też ciut wysoka a na dodatek zaczynam się skłaniać ku temu, że też chińczyk bo bardzo podobne konstrukcje idzie spotkać na różnych portalach.

Fajne rozwiązanie to ładowarka na paluszki, gdzie sami sobie wymieniami, pytanie czy do tej ładowarki mogę wsadzic baterie typu 18650.

A może ktoś ma ładowarkę na 2 lub 4 ogniwa typu 18650 i mógłby polecić.

Ps. jestem świadom tutoriala do zrobienia samemu, ale wolałbym zakupić gotowca i to pewnego.

Jeśli ktoś jest w stanie mi coś doradzić, będe wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OsUcH

Ostatnio zakupiłem baterię przenośna PQI i-Power 5200 Power Bank, bateria warta swojej ceny która nie jest zbyt wygórowana, posiada czterodiodowy system informujący o jej naładowaniu. Hox ładuje dwukrotnie bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ebolla

W sumie o PQI słyszałem pozytywne opinie, teraz kolejna.

A czy ktoś miał styczność z jakimś power bankiem z tych wytypowanych przezemnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rp1986

Czy mozna jeszcze gdzies dostac baterie od mugena do samodzielnej wymiany? Na stronie sa tylko zewnetrzne.bardzo mi zalezy na wymianie.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi