Skocz do zawartości
adambn

Synchronizacja z kotaktami z Facebooka

Rekomendowane odpowiedzi

adambn
    Napisano (edytowane)

Witam jestem nowy na forum i w świecie androida ;)

Moje pierwsze pytanie dotyczy integracji kontaktów z telefonu z facebookiem,

problemem jest to że tylko część kontaktów się zsynchronizowała tzn. pobrała zdjęcia, informacje itd.

Gdy tymczasem inne nie zmieniły się w ogóle mimo że mam te osoby zapisane w telefonie dokładnie tak samo jak nazywają się na Facebooku.

Dodam jeszcze że korzystam z Facebook w telefonie Xperia

w dodatku kontakty które już się zintegrowały z telefonem, nie mogę ręcznie edytować

"Na tym urządzeniu nie można edytować informacji o kontakcie Facebook w telefonie Xperia™"

Edytowane przez adambn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ktosiu

bo nie możesz edytować informacji jakie dostaje telefon z konta które ktoś już dał/napisał a telefon używa je w trybie tylko do odczytu , to w czym problem ? działa jak ma działać

stwórz kontakt jak nie masz albo połącz go z kontaktem z FB , masz przecież opcje połącz kontakty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adambn
    Napisano (edytowane)

Jest opcja połącz kontakty, ale w kontaktach ma te z telefonu + tylko część z facebooka która się już pobrała, całej reszty nie mam.

Tu pytanko czy lepiej korzystać z zwykłej opcji Facebook czy Facebook w telefonie Xperia™

EDIT: Problem częściowo się rozwiązał, gdy w aplikacji facebook w opcjach włączyłem synchronizację danych

Jednak mimo to pobiera się tylko część informacji np. zdjęcia i zainteresowania a zdjęcia profilowe nie

Edytowane przez adambn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem ;) ale w google.play znalazlem aplikacje ktora pozwala ci w latwy sposób połaczyc kontakty z telefonu z ich profilowymi, jedyny minus ze synchronizuje ci tylko 30% a za reszte musisz chyba 2$ zapłacic ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi