Skocz do zawartości
adde

G-sensor?

Rekomendowane odpowiedzi

adde

Witam,

jestem posiadaczem Lark'a freeme 70.2S i jestem bardzo zadowolony z ogólnego działania tego urządzenia ;) , ale mam problem z tym całym G-sensor'em tzn. autoobracanie ekranu działa bez jakiegokolwiek mankamentu (no może z wyłączeniem delikatnie opóźnionego obrotu) problem pojawia się podczas gier... tam ta funkcja tabletu staję się zupełnie bezużyteczna, widziałem filmik na youtube jak koleś gra podajże wersją 70.2 w asphalt i całkiem to wyglądało ja próbowałem z dwiema bezpłatnymi grami z google play drunk men i penguin jump czy jakoś tak... grać się nie dało postaci w grach cały czas uciekają w prawą stronę i to natychmiastowo po rozpoczęciu gry, gdy próbowałem przekręcić urządzenie maksymalnie w lewą stronę to tak samo postaci na maksa w lewo >:( . W ogóle niemożna znaleźć było punktu równowagi, później ściągnąłem grę w której trzeba było toczyć kuleczkę przez tunel również zza pomocą g-sensor'a nie było w ogóle mowy o grze kulka nie ruszała się w ogóle albo latała po prostych liniach tylko na maksa w lewo lub w prawo :cenzura: . Da się jeszcze cokolwiek z tym zrobić zdaję sobie sprawę z ceny tego urządzenia :E ,ale może idzie jakoś to poprawić..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też czujnik położenia działa tak sobie, chociaż akurat w Asphalt da się grać. Może nie jakoś bardzo wygodnie, ale w każdym razie da się jechać prosto ;-) Mam wrażenie, że sensor jest zbyt mało dokładny. Po prostu raportuje zbyt mało stanów pośrednich.

Wysłane z Larka za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dla was lekarstwo na te problemy w asphalt i pewnie innych gierkach :) wejdźcie sobie w ustawienia -> wyświetlacz -> accelerometer coordinate system i przestawcie na special coordinate system :) u mnie jak ręką odjął :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw siebie poprawię - u mnie w Asphalt nie da się grać bo gra krzyczy, że jest niekompatybilna z urządzeniem. Już po instalacji krzyczy. Mowa o wersji 6. Ale działa Raging Thunder, zarówno 1 jak i 2. Przy standardowym ustawieniu akcelerometru daje się grać, chociaż wygodniej chyba przez dotyk ekranu. Po przestawieniu akcelerometru wsposób opisany przez poprzednika gra głupieje i zupełnie nie daje się jechać prosto. Tak jakby cały czas samochód skręcał w lewo. Ale może muszę dopiero odkryć ten inny sposób sterowania.

Wysłane z Larka za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwidocznie poprawa była tylko w moim, konkretnym przypadku :) myślałem że to pomoże :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi