Skocz do zawartości
maslak92

[LPG] ZetaROM v3.1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli autor romu będzie miał czas, na pewno zrobi update do najnowszej bazy i dorzuci pare bajerów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arqs
    Wgrywamy za pomocą CWM, nie odinem, a więc zwiększa licznik.

Mi nie zwiększyło. Ciekawostka :)

Przez CWM nie nabija licznika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użyłeś Triangle Away...Po tym licznika nie nabija aż to wgrania romu trzyplikowego za pomocą odina i repartition.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokser
    a trzeba gdzież zaznaczyć bo u mnie nie działają, robiłem 4 razy vipe i nawet hard reset i nic i też nie działa mi przypisanie zdjęcia do danej osoby pokazuje się w kontakcie fotka a jak zadzwonię z innego telefonu to jest puste zdjęcie a już myślałem że znalazłem dla siebie romik może coś trzeba ustawić ;)

Zeby ci to zadzialalo na ICS trzeba najpierw skopiowac do pamieci tel usunac kontakt z SIM i ponownie skopiowac na sim zebyu go jak cos nie stracic przy zmianie romu itp. Po tym zabiegu powinno dzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    picco
    Mi nie zwiększyło. Ciekawostka :)

Przez CWM nie nabija licznika.

Też mi się tak wydaję, flashowałem romy przez CWM dziesiątki jak nie setki razy i jak mój licznik stał na 1 tak stoi, a nie używałem ani JIGa ani Triangle Away, a ta jedynka to chyba od dawnego już flasowania cf-roota via Odin.

Co do tematu, czy funkcja Edytuj w galerii powoduje wam FC owej aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też mi się tak wydaję, flashowałem romy przez CWM dziesiątki jak nie setki razy i jak mój licznik stał na 1 tak stoi, a nie używałem ani JIGa ani Triangle Away, a ta jedynka to chyba od dawnego już flasowania cf-roota via Odin.

Co do tematu, czy funkcja Edytuj w galerii powoduje wam FC owej aplikacji?

tak wywala się galeria, ale problem znika, jak doinstalujesz photo retouching.apk ze strony projektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba51

no wlasnie mam ten problem co ty picco jak chce ustawic zdjecie jako blokade lub tapete to gdy przechodzi do trybu przyciecia robi FC robilem juz chyba wszystko czyscilem appke galeri podmienialem z innych romow i nadal mam problem vipe robiony kilka razy ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    picco

Dzięki sponczbob, kombinowałem z innymi apkami, ale dopiero ta wersja zadziałała.

Jeszcze jedno pytanie, działa wam widget kalendarza na TWlauncherze z S3? O ile ze zwykłym launcherem nie ma problemu, to na tym pierwszym ukazuje się "Problem podczas ładowania widgeta"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem to samo. ale zamiast standardowego widzetu, używam simple calendar widget i działa i wygląda super

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

post-126599-14255705849243_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi