Skocz do zawartości
maslak92

[LPG] ZetaROM v3.1

Rekomendowane odpowiedzi

a czy poza tym mieliście jakieś problemu z tym romem? podzielcie się swoimi uwagami:)

mi bardzo się podoba graficzna strona romu, bo na to "holo theme" czy jak to się nazywa to patrzeć nie mogę. Smutne takie wszystko.

Latarka po naciśnięciu Home Button przy zablokowanym ekranie bardzo mi przypadła do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arqs

Ja mam problem. Nie działa A2DP na BT. Więc szukam już innego romu.

---------- Post dołączono o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Użyłeś Triangle Away...Po tym licznika nie nabija aż to wgrania romu trzyplikowego za pomocą odina i repartition.

Twoje zdolności jasnowidzenia zawiodły. Nie użyłem Triangle Away. I co ma piernik do wiatraka z tym romem trzyplikowym? Zetę się wgrywa przez CWM jako jeden plik. Nie miesza innym. Wgrywanie przez CWM nie nabija licznika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co dziwne, mnie za każdym razem nabija póki nie użyje Triangle away, następnie aż DO REPARTITION nie nalicza.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artur8

Witam.Jak baterią czy wszystko w języku polskim jest?Są jakieś programy dorzucone? Nie lubię tłustych romów tylko stabilne:)

Można wgrać odinem na LPD bez wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bateria okej. 1.5 dnia mi trzyma, dane, synchronizacja ciągle ON. oprócz ikonek w pasku powiadomień wszystko jest przetłumaczone. Rom jak najbardziej stabilny, ani jednego restartu nie miałem, ani zawiech. działa gładko i płynie. Dorzucony jest Swiftp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cannu

Witam znalazłem poważny błąd w systemie, używam Adio Docka do słuchania muzyczki przez wzmacniacz nieraz włączam na noc radio internetowe lubię dżymac jak mi plumka :) w poprzednim romie który miałem QBUSv20 radio się w nocy wyłączało prawdopodobnie się wieszała aplikacja ' Polskastacja.pl Player ' ale budzik mi rano dzwonił i system był ok a tu wiesza się totalnie cały system budzik mi nie zadzwonił i zaspałem do roboty :) sprawdzałem dla pewności dzisiejszej nocy i było tak samo,

Pozdrawiam, jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guma77

koledzy jak z weeb.tv ,dziala bez zaciec ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    khan

Pojawiła się wersja ZetaROM CLASSIC V 3.0 - 4.0.3 Base XWLPG (jkay support) ZetaROM SERIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zmienić wielkość czcionki bo nie mogę znaleźć opcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy ustawieniach fabrycznych tel nie działa,nie uruchamia się czarny ekran nawet wyjęcie baterii nic nie pomaga jedynie wgranie odinem wszystko od nowa, oczywiście chodzi o v3.0 >:(

Edytowane przez Marianek_d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi