Skocz do zawartości
StrzyG

Pantera II 225 Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

StrzyG

Witam, jestem właśnie zainteresowany tą ofertą. I mam pytanie ponieważ w ofercie pisze "pakiet danych w prezencie 0,5GB" czy to oznacza że to jest podstawowy pakiet internetu? Jeśli nie, to jaki jest podstawowy. I czy on bez problemu starcza na aktualizacje FB, twittera, maila itp. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

W Panterze 225 masz właśnie 512MB, nie wiem co rozumiesz przez "podstawowy", ale masz go co miesiąc :)

Starcza to wbrew pozorom na bardzo dużo, używając tego tylko do FB, Twittera czy maili nie zejdziesz pewnie poniżej zużycia na poziomie 100-150 MB. Ja mogłem bez problemu aktualizować appki z GP, oglądać YT od czasu do czasu czy też ściągnąć pare mp3, a nigdy nie zszedłem poniżej 200MB ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StrzyG
    Napisano (edytowane)

A załóżmy że bym wykorzystał te 512mb, to później mam zmniejszoną prędkość i cały czas mogę korzystać z neta bez dodatkowych kosztów?

EDIT:// oraz mam pytanie, czemu już przy składaniu zamówienia nic mi nie pisze o smsy orange na okrągło za 0zł tylko za 25zł?

Edytowane przez StrzyG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Nie, tu nie ma lejka - po wykorzystaniu 512 MB płacisz normalnie (czyli dużo). Żeby nie płacić musiałbyś wykupić usługę Internet bez limitu danych, która w P225 niestety kosztuje 25zł.

czemu już przy składaniu zamówienia nic mi nie pisze o smsy orange na okrągło za 0zł tylko za 25zł?

Bo ta usługa kosztuje w P225 25 zł, jak widać tutaj. W ogóle w Panterze nie ma za darmo tej usługi, jest natomiast usługa Pogaduchy w Orange na okrągło, która jest za darmo i pozwala na nielimitowane rozmowy w Orange (tylko trzeba ją włączyć!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może też wykupić pakiet 300mb z lejkiem za 9zł, chociaż chyba najlepszą opcją jest wzięcie wyższego abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StrzyG

a jest możliwość sprawdzenia ile mb powiedzmy zostało mi do końca?

EDIT:// a ten pakiet 300mb z lejkiem jest też dostępny w ofercie pelikan i jaki jest kod na niego wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Zawsze wszystko możesz sprawdzać na orange.pl, przez OrangeiCare (aplikacja na Google Play), można jeszcze darmowymi smsami, ale nie pamiętam teraz dokładnie na jaki numer.

To 300MB jest dostępne w każdym - Pelikan, Delfin, Pantera, kod jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te smsy sprawdzające stan pakietu są płatne :zdegustowany:

Jeśli dobrze pamietam to ILE na 400, przy czym lepiej zainstalować Orange iCare - genialna aplikacja, szkoda, że nie działa przez WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun
    Orange iCare - genialna aplikacja, szkoda, że nie działa przez WiFi.

? Działa elegancko, przynajmniej u mnie.

Te smsy sprawdzające stan pakietu są płatne

Informację o wykorzystanych środkach w ramach abonamentu uzyskasz:

• dzwoniąc pod numer *500 (połączenie płatne 0,50 zł brutto)
    • logując się na Orange On-line
    • wysyłając SMS-a treści ILE pod numer 8005 (SMS darmowy)
    • wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *103*# (kod darmowy).

(źródło)

Z tym, że informacja z tego smsa może być niepełna (ja dostawałem akurat wszystkie - minuty i MB, ale to zależy od taryfy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StrzyG

Tylko jeszcze jakby mi ktoś podesłał kod na tego 300mb z lejkiem jeśli oczywiście on naprawdę jest za 9zł. Bo ja niestety widziałem 250mb i 500mb bez lejka. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi