Skocz do zawartości
M512

Formatowanie strony www przez google

Rekomendowane odpowiedzi

M512

Cześć

Od jakiegoś tygodnia mam następujące problem: Google przerabia strony internetowe na "lekkie", ich zdaniem lepsze dla mobilnej przeglądarki wersje. Mi się to zdecydowanie nie podoba i chciałbym to wyłączyć, a klikani za każdym razem "wyświetl oryginalną wersję strony" jest strasznie denerwujące. Na dole każdej strony pojawia mi się komunikat: "Formatowanie na potrzeby wyświetlania w telefonach komórkowych wykonane przez Google". Używam przeglądarki Opera Mini. W ustawieniach google mam odzaznaczone "dopasowanie formatu stron do telefonu" jednak mimo to google i tak robi po swojemu. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj użyć innej przeglądarki (Dolphin HD, Opera Mobile), bo domyślna nie ma chyba opcji zmiany klienta na stałe, a Opera Mini przepuszcza wszystkie strony przez swoje serwery w celu optymalizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W operze mobile, wchodzisz w ustawienia następnie zaawansowane i w user agent zaznacz desktop.

Wyciapane z LG GT540;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale pytanie dotyczy Opery Mini.

Jeśli w wyszukujesz w google i otworzysz jakiś link - to otwiera się w wersji mobilnej. Też mnie to denerwuje i nie znalazłem nic na ten temat, jak to zmienić.

Jeśli natomiast w polu adresu wpiszesz ręcznie link, otwierana ona jest w wersji pełnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi