Skocz do zawartości
ActiveX

[ROM] PARANOIDANDROID v0.5 [TABLET/HYBRID][CM9][14/07]

Rekomendowane odpowiedzi

wna

nie chcą mi się zsynchronizować kontakty z facebookiem w książce telefonicznej, mozna to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diabu
    Wiecie dlaczego nie mam na dolnej belce tych 3 przycisków co powinny być po lewej stronie?

ustawienia-system-pasek nawigacji-zaznacz softkeys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę prosić żeby ktoś wrzucił na jakiś serwer folder system>usr>keylayout. Z góry dziękuję :).

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wna

Proszę https://www.dropbox.com/home?select=keylayout.zip

I sam mam małą proźbę, chciałbym dowiedzieć się jak wyciągnąć z tego romu, bądź żeby ktoś wrzucił oryginalny kernel z paranoidandroid v5, bo thor kernel czasami zawiesza mi telefon, 0 reakcji, wgrałem wersje thor-kernel-v0.17-GNOTE.zip

Edytowane przez wna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Wgraj sobie thora v.015 najlepszy z tego co widzę na forum Tegry. A na v.017 coś gry nie chodzą i są problemy z lockscreen'em i tak jak u Ciebie 0 reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Mam problem przez przypadek zrobiłem Wipe Data no i wszystko od nowa mi się instalowalo :/ Jak wchodzę w ustawienia, Profile później klikam na te jakby dalsze ustawienia po czym klikam na zakladke dźwięki to wyskakuje aplikacja ustawienia została zatrzymana. Kurde nie wiem co robić, jak naprawić to. :/

Zauważyłem przed chwilą, że aplikacja Kontakty też się nie uruchamia.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Soba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wna

Wipe cache i dalvik cache jak to nie pomoże to na nowo zflaschuj paranoidandroid i wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałem napisać, że jest to rom stworzony dla Note! Jest genialny! Mam go od premiery 0.5 - jest szybki, stabilny. Brakuje tylko radia i notatek z samsungowego romu oraz obsługi przycisku stylusa.

Przy okazji pytania - czy tylko ja nie mam polskich znaków w korekcie słownika?

Oraz: czy ktoś wpadł na sposób przeniesienia tabletowych notyfikacji na górną belkę?

post-2704-1425570828434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba
    Ja chciałem napisać, że jest to rom stworzony dla Note! Jest genialny! Mam go od premiery 0.5 - jest szybki, stabilny. Brakuje tylko radia i notatek z samsungowego romu oraz obsługi przycisku stylusa.

Przy okazji pytania - czy tylko ja nie mam polskich znaków w korekcie słownika?

Oraz: czy ktoś wpadł na sposób przeniesienia tabletowych notyfikacji na górną belkę?

MEMO BETA to jest taki odpowiednik Note S. Co do słownika wejdzie na telefonie www.swype.com i ściągnie BETA wersję albo jak chcesz odeśle ci od razu instalke jak kompa wlacze. Link: https://www.dropbox.com/s/vl6vpwhpo7amxhy/Swype-Installer.apk

@Wna: Sflashowałem od nowa paranoid v.05 i ciągle aplikacja ustawienia została zatrzymana, jak klikam na ekran blokady, skróty na ekranie blokady i edytuje np ikonkę sms na systemową to wywala to powyższe co napisałem. :(

Edytowane przez Soba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wna

Jaki rom miałeś przed przejściem na paranoida? ja flashowałem z XALA3 i wszystko jest ok, jeśli nie miałeś jako podkładke Gingerbread'a to właśnie może być powód, spróbuj usunąć w recovery cały system i data, w menu advanced chyba, i wtedy flash, po tym nie ma opcji żeby nie śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi