Skocz do zawartości
ActiveX

[ROM] PARANOIDANDROID v0.5 [TABLET/HYBRID][CM9][14/07]

Rekomendowane odpowiedzi

Soba
    Jaki rom miałeś przed przejściem na paranoida? ja flashowałem z XALA3 i wszystko jest ok, jeśli nie miałeś jako podkładke Gingerbread'a to właśnie może być powód, spróbuj usunąć w recovery cały system i data, w menu advanced chyba, i wtedy flash, po tym nie ma opcji żeby nie śmigało.

Zrobiłem Full wipe i wszystko działa jak należy. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie sa Wasze odczucia - wrażenia po korzystaniu a tego ROMu? strasznie mnie korci przejście na ice cream, ale kazy soft jakiego na razie probowalem (za wyjatkiem paranoidandroida) byl masakryczny - ROMy oparte na oficjalnym Samsungowym sofcie za wolne i flash tnie w przeglądarce - mega szybko dzialal oparty na CM9 Asylus - ale tam zrywalo mi połaczenie wifi i Note grzał się niesamowicie... jak jest tutaj z grzaniem, z wifi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wna

Czy wam też po jakimś czasie wywala FC na wszystkich aplikacjach z pakietu gapps?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Jeżeli komuś brakuje standardowego dostępu do karty SD przez "External_sd", polecam metogdę przedstawioną tutaj:

http://forum.android.com.pl/f168/zmiana-emmc-na-external_sd-aokp-185912/

U mnie działa ;)

... I jeszcze jedno. Sposób na Barcode Scanner. Niestety jest problem z kamerą w CM9. Możemy to obejść instalując Google gogles z Marketu. Tam kamerka bezproblemowo czyta kody.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Pomogłem? Podstaw browarka ;-)

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj mój telefon wrócił z serwisu po Hard Bricku. Jest na 4.0.3 XLPT, a więc ICS. Chciałbym wgrać paranoidroida. Wiem, że trzeba zejść do GB, ale właśnie takim sposobem uwaliłem telefon miesiąc temu.

Nie traktujcie mnie, jako osobę, która pyta jak wgrywać soft. Chciałbym po prostu wiedzieć czy downgrade jest na pewno bezpieczny, bo w moim przypadku nie był. Mówię tu oczywiście o Odinie PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co Downgrade, można z ics'a.

Ściągnij Abyss Kernel 4.2

kopiuj Kernel , PA Rom i Gapps do telefonu

wejdź do cwm Recovery

Flash Abyss Kernel 4.2

wracaj do Recovery (w "advanced" reboot to recovery)

Factory Reset

Wipe Dalvik Cache (w "advanced")

Flash PA Rom

Flash GAPPS

reboot system

Pisze żeby zrobić downgrade bo ludzie brickują sobie telefony z oryginalnym kernelem, więc piszą żeby wracać do gb. Ale jak zainstalujesz abbys to bedzie ok.

Edytowane przez Dawids2k8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ściągnij Abyss Kernel 4.2

kopiuj Kernel , PA Rom i Gapps do telefonu

wejdź do cwm Recovery

Jak mam wgrać Abyssa? Napisałeś, że przez CWM, którego nie mam.

Wracając do mojego Bricka. Większość ludzi pisało, żeby wrócić do GB. Wiedziałem, że nie wolno nic ruszać na oryginalnym Kernelu ICS. Stąd poprzez Odina starałem się wgrać GB. Zaznaczyłem opcję re-partition i właśnie na partycjonowaniu telefonu Odin zawisł, a telefon się nie obudził. W tej opcji był mój błąd? Nigdy nie miałem problemu z wgrywaniem czegokolwiek, ale teraz czuję się po prostu głupi, bo starałem się robić tak, jak większość polecała, a wyszło jak wyszło. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ nie chcę wysyłać telefonu po raz kolejny do serwisu. Teraz boję się ruszać czegokolwiek, ale na stockowym romie nie miałem przyjemności być nigdy zbyt długo i troszkę ciągnie mnie do modów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak mam wgrać Abyssa? Napisałeś, że przez CWM, którego nie mam.

Wracając do mojego Bricka. Większość ludzi pisało, żeby wrócić do GB. Wiedziałem, że nie wolno nic ruszać na oryginalnym Kernelu ICS. Stąd poprzez Odina starałem się wgrać GB. Zaznaczyłem opcję re-partition i właśnie na partycjonowaniu telefonu Odin zawisł, a telefon się nie obudził. W tej opcji był mój błąd? Nigdy nie miałem problemu z wgrywaniem czegokolwiek, ale teraz czuję się po prostu głupi, bo starałem się robić tak, jak większość polecała, a wyszło jak wyszło. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ nie chcę wysyłać telefonu po raz kolejny do serwisu. Teraz boję się ruszać czegokolwiek, ale na stockowym romie nie miałem przyjemności być nigdy zbyt długo i troszkę ciągnie mnie do modów.

Wgraj odinem pc speedmoda albo cf root, minute ci to zajmie. A potem to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wna

Przy downgrade na GB z ICS nie można zaznaczać "F. Reset Time" jest to przecież wipe, którego nie należy robić na romach z ICS bo można uceglić telefon, dopiero na GB możemy sobie pozwolić na full wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria trzyma dość dobrze. Wczoraj 3 godziny wyświetlacza, 2 godziny rozmów, kilka innych mniej znaczących procesów plus pełna synchronizacja non stop. Przed ładowaniem zostało ~13%. Dodam tylko, że mam skręcony procesor do 1200.

Miał ktoś problem z siecią mobilną? U pomimo pakietu konfiguracyjnego od operatora nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi