Skocz do zawartości
ActiveX

[ROM] PARANOIDANDROID v0.5 [TABLET/HYBRID][CM9][14/07]

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na tym aparacie bo robię bardzo dużo zdjęć telefonem, a tamten ma dużo funkcji które już nieźle ogarniałem. To była jedna z głównych rzeczy które mnie w tym romie wkurzały i przesiadłem się na criskelo bo głównie robię zdjęcia właśnie tym od samsunga i HDR Camera. Szkoda bo miałem v0.4 i był naprawdę spoko chciałem zobaczyć piatkę ale to mnie trochę zniechęca no trudno :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam criskelo v08 i notecore v13 to mogę ten z jelly bean flashować czy lepiej wrócić do GB bo w sumie różnie piszecie :P Fajnie że cały czas ulepsza ten ROM bo widać codziennie nowy build :) (nawet nie zauważyłem że jest ten z jelly bean bo zazwyczaj włączam tylko pierwszą stronę tematu żeby zobaczyć czy nowy rom jest )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notecore to bezpieczny kernel, więc śmiało można instalować z niego. Full Wipe -> instalacja paczki z romem, instalacja paczki gapps, wipe cache, wipe dalviki jazda!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jedno pytanie zainstaluje GB na to cf-root i mogę instalować odrazu wersjev 05 czy najpierw tą pierwsza i dopiero robić nakładki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można od razu najnowszą. Ja jednak polecam wersję nie 5 bo ona nie jest już rozwijana i jesst oparta na Androidzie ICS 4.0.4. Obecnie aktualne jest wersja oparta na Jelly Bean 4.1. I tutaj mamy do dyspozycji 2 wersje: [JB:CM10:HYBRD] PARANOIDANDROID [2.1, True HybridMode, Size & UI on Per App Basis] - xda-developers -> wersja oficjalna ParanoidAndroid ROM robiona przez imilkę i [JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID 2.11 [utacka] [Nightlies] [10 SEP] - xda-developers -> wersja nieoficjalna robiona przez Utackę, ale kompilowana wprost ze źródeł więc to jest niemalże to samo. Z tą różnicą, że wersja Utacki, zawiera project LARd czyli autorską implementację sterowników dla JB dla Note tworzonych przez autora kernela Hydra. Ja polecam tę wersję Utacki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    Można od razu najnowszą. Ja jednak polecam wersję nie 5 bo ona nie jest już rozwijana i jesst oparta na Androidzie ICS 4.0.4. Obecnie aktualne jest wersja oparta na Jelly Bean 4.1. I tutaj mamy do dyspozycji 2 wersje: [JB:CM10:HYBRD] PARANOIDANDROID [2.1, True HybridMode, Size & UI on Per App Basis] - xda-developers -> wersja oficjalna ParanoidAndroid ROM robiona przez imilkę i [JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID 2.11 [utacka] [Nightlies] [10 SEP] - xda-developers -> wersja nieoficjalna robiona przez Utackę, ale kompilowana wprost ze źródeł więc to jest niemalże to samo. Z tą różnicą, że wersja Utacki, zawiera project LARd czyli autorską implementację sterowników dla JB dla Note tworzonych przez autora kernela Hydra. Ja polecam tę wersję Utacki.

ja rozwniez polecam wersje utacka !

wiele rzeczy poprawiony

a z kernelem 4.3b hydra - naprawde niespotykanie plynny system bez zadncyh rebootow czy przyciec !

nie moge sie doczekac na note2 + PA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś podać link do tego kernelu bo mam wersje romu z 10 września i trochę mam bugów i przycięć mimo zainstalowania jakiegoś tam kernela co podał on na XDA(Utacka) raz osobom które maja problemy z netem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z was też ma taki problem, że nie może sie połączyć kablem z telefonem? Komputer w ogole nie widzi mi telefonu na tym romie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi