Skocz do zawartości
ActiveX

[ROM] PARANOIDANDROID v0.5 [TABLET/HYBRID][CM9][14/07]

Rekomendowane odpowiedzi

ActiveX

zółty trójkąt i licznik można usunąć aplikacją z marketu lub z xda za darmo więc się nie martw

to są te same pliki tylko różnią się logiem

normalnie zapodaj V2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

No wrzuciłem tego paranoid włączyłem recovery kliknąłem chose sd coś tam niby się zrobiło, zrestartowało fona i zatrzymuje się na tym bootanimation paranoid i dalej nie chce iść, chyba coś źle poszło :<

#Edit: Już wszystko gra zapomniałem dograć hybraid gaaps

Edytowane przez Soba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    derics

Witam,

Jako, że moja jedyna zabawa z HD2 to było wgranie pół roku temu TyphooN CyanogenMod 7 Nightly to chciałbym sobie coś urozmaicić, wahając się pomiędzy CM9 a Paranoidanroidem wybrałem drugiego. I teraz pytanie, czy mająć HSPL4 2.08, radio 2.15.50.14 i Magldr 1.13, MAGLDR 150MB System/5MB Cache (ClockworkMod Recovery v3.0.2.5) mogę tylko odpalić task29, ściągnąć paranoidandroid_hd2_v1.2a.zip i flashować przez recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Dobry, pytanie takie w Ekran blokady działa Wam opcja: Lock screen shourcuts ?? bo u mnie "Niestety, aplikacja Ustawienia została zatrzymana". I w Hybrid settings -> global denisty, user denisty, default statusbar denisty ustawiłem wszystko na 240 dobrze ? czy powinienem na 320 lub mniej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ruffpl

Próbował ktoś wgrać Thor Kernel do paranoida? Czy jak wgram go mobile odinem tozachowam wszystkie ustawienia? Czy wgrywając nowy kernel trzeba zrobić wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Thor + PA działa dobrze, wielu userów ma taki zestaw. Zmiana kernela nie wpływa na ustawienia ROM-u. Wipe nie jest konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Da się jakoś ustawić dzwonek na tym paranoid, żeby dźwięk dzwonku był więcej razy niż jeden. Ktoś do mnie dzwoni i tylko raz dzwonek przeleci, a potem jest już tylko wibracja ;/ strasznie mnie to denerwuje.

Edytowane przez Soba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos wie skad wziac SWYPE do tego romu? probowalem pobrac z oficjalnej strony ale na tablet mode krzyczy ze nie ma na taka rozdzielczosc, a na normalnym wywala jakis blad i nie cche pobrac aplikacji.

Edit: Nieaktualne, znalazłem.

Edytowane przez Hybryss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qbiakk

1. mam pytanko, da rade doinstalować klawiature samsunga z dodatkowym rzędem cyfr ?

2. i jeszcze jedno, da sie zrobic tak zeby byl tablet mode, ale dzialaly przyciski telefonu a nie wyswietlaly sie przyciski ekranowe ?

3. Pasek tabletowy chowa się przy aplikacjach czy zostaje zawsze?

ad 2. znalazłem wyłączenie przycisków, fajnie tylko szkoda, że przytrzymanie środkowego nie wywołuje aplikacji w tle, czyli wyłączenie ich nic nie daje...

ad 3. znalazłem opcje ukryj pasek w aplikacjach pełnoekranowych, tylko że się nie chowa jednak :/ jakaś podpowiedź ?

ad 3. rozwiązane, wystarczy przed włączeniem aplikacji przytrzymać power i kliknąć toggle statusbar.

a wiec zostaje jedynie aktualnie czy jest możliwość dogrania klawiaturki, i czy można ustawić żeby działało przytrzymanie home przycisku?

Edytowane przez Qbiakk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi