Skocz do zawartości
skupcio

Brak możliwości instalowania nowych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam pewien problem z moją motką, mianowicie nie mogę instalować nowszych gier, w markecie ich nie wykrywa. Nie chodzi mi tutaj o jakieś gry w 3D tylko przykładowo o Angry Birds...jest napisane, że aplikacja jest niezgodna z moim MB525. Ktoś ma jakieś pomysły jak to naprawić? Telefon działa na CM 7.2.0 RC0. Rozdzielczość (czy jakoś tak, w każdym bądź razie chodzi o rozmiar ikonek) kiedyś ustawiałem na 240.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na rc1 i rc2 działa wszystko spróbuj uaktualnić, albo może wipe po prostu, a może już pamięci nie masz. Nie wiem, co to ale jak kiedyś na FroYo próbowałem to miałem podobnie, ale tylko z jedną grą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry działają tylko z poziomu pliku .apk , są oczywiście takie, które udaje się przez market zainstalować ale w większości się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz czy na pewno DPI masz ustawione na 240 oraz jaka masz wpisana nazwe telefonu w build.prop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nazwa telefonu MB525, a dpi miałem 200 jednak xd zmieniłem na 240 ale nic się nie zmieniło. Wciąż to samo. Ktoś ma jakiś pomysł oprócz instalowania nowego systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zmieniles DPI, to jeszcze wyczysc cache markjetu. Z ciekawosci takze odepnij telefon od neta, wejdz na strone https://play.google.com/store?hl=pl i sprobuj sobie cos wyslac na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zmienię rozdzielczość to mogę wysyłać na telefon aplikacje z poziomu przeglądarki przez google play ;d natomiast market w telefonie wciąż nie wykrywa aplikacji ;p będę musiał chyba jednak zmienić system na nowszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi