Skocz do zawartości
Czerniawa

Smartfonik do 900zł

Który telefon?  

100 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który telefon?

• Motorola Defy/Defy+
        3
      • Sony-Ericsson Xperia Neo V
        12
      • Samsung Galaxy Ace 2
        31
      • HTC One V
        16
      • Inny
        38

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych wszystkich telefonów jakie wymieniliśmy chyba najlepszy jest Htc one s. Robi bardzo dobre zdjęcia jest dobrze wykonany i przede wszystkim interface śmiga ( szybciej niż w moim s3). Używałem jak dotąd 4x hd, One s, Lumia 920 i teraz s3. Najlepszy ekran miała Lumia i 4X HD, najlepsze zdjęcia Lumia potem One S, s3 i ostatni 4XHD. Jeśli chodzi o kręcenie filmów to to samo tylko tutaj s 3 wyprzedza one s. Płynność i prędkość systemu: Lumia 920, 4xHD/ One s i s3 ostatni. Dzwięk we wszystkich najbardziej zależy od słuchawek. Wykonanie One S/Lumia, 4XHD i ostatni s3. Bateria: One S, s3, 4XHD/Lumia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważasz, że one s jest szybszy od s3?... Poczekamy, aż weźmiesz one s i będziesz go użytkować dłuższy czas

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za problem raz na miesiąc przeczyscic telefon, a samsung bez wipe po jakimś czasie również chodzi tragicznie, także to kwestia samego androida, nie wiem czy htc ciśnie swój syf do telefonu, tak jak robi to samsung (co dodatkowo go spowalnia) ale bierz one s jak masz fundusz, s3 to samobójstwo!

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałem, że s3 to tragedia... Ma swoje wady ale bez przesady. One s nie jest po prostu gorszym telefonem. Samsung faktycznie gorzej optymalizuje system niż htc i to było już widoczne w Przypadku galaxy s/htc desire.. Największą i niebagatelną wadą w przypadku kupna One s jest nie wymienialna bateria. Wracając do bebechów i ich wpływu na prędkość działania systemu to weźcie najsłabszy telefon z win 8 i zobaczycie, że najszybsze androidy to woły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One S ma nie wymienna baterie i mało pamięci i ciężko trafić na wersje z lepszym prockiem S4 a np w One SV mozesz wymienic baterie, masz wiecej pamieci i masz tylko jedną wersje z prockiem S4 :P ja bym brał One SV. Co do Samsunga to wątpie żebyś go wyjął do 900 zł bo S2 nowke ciezko nie podrobiana oczywiscie wychaczyc ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One SV to jednak słabszy telefon. Gorsza rozdzielczość ekranu, niższe taktowanie cpu, gorszy aparat, brak dedykowanego chipa do obsługi aparatu.

Edytowane przez rumpelst
    update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi