Skocz do zawartości
Czerniawa

Smartfonik do 900zł

Który telefon?  

100 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który telefon?

• Motorola Defy/Defy+
        3
      • Sony-Ericsson Xperia Neo V
        12
      • Samsung Galaxy Ace 2
        31
      • HTC One V
        16
      • Inny
        38

Rekomendowane odpowiedzi

jak się za tą cenę chce wsparcie to tylko nieoficjalne, oprócz Sensation w takim przypadku jeszcze Evo 3D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym jb i/lub ics to mialem na mysli custom romy, czyli wsparcie nieoficjalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

A to za to cenę praktycznie wszystkie modele posiadają takie wsparcie, jeśli telefon może być używany to możesz jeszcze poszukać SGSII, Evo 3d, Sensation. Te modele raczej oficjalnego nie dostaną, ale custom, pewnie będzie lepszy niż nie jeden oficjalny na nowszym.

Wysłane z Evo 3D by matw4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manieek

Co wybrać HTC Desire S czy HTC One V do 900 - 950 zł, tel ma być nowy. W gry nie gram, od czasu do czasu w Angry Birds. Zależy mi na dobrych zdjęciach i filmach, czytałem trochę na temat tych telefonów i nie wiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC nie ma dobrych aparatów, Arc S w swoim przedziale cenowym ma najlepszy aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manieek
    HTC nie ma dobrych aparatów, Arc S w swoim przedziale cenowym ma najlepszy aparat.

Wiem ze do najlepszych nie nalezy, ale w One V juz jest dosyć dobry i jeszcze sie rozchodzi o nakładkę sense ,jest bardzo funkcjonalna i chyba sie do niej przyzwyczaiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozejrzyj się nad Desire HD. Z tych tańszych HTC do 900 ma jeden z lepszych aparatów, o ile nie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder
    Co wybrać HTC Desire S czy HTC One V do 900 - 950 zł, tel ma być nowy. W gry nie gram, od czasu do czasu w Angry Birds. Zależy mi na dobrych zdjęciach i filmach, czytałem trochę na temat tych telefonów i nie wiem co wybrać.

Z tych dwóch to One V, ale zdjęć i filmów super nie będzie robić. Poszukaj w google zdjęcia wykonane tym telefonem i sobie zobacz czy Ci odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to zgodne z regulaminem ale daje artykuł ze zdjeciami

EDIT:

niestety nie mogę dodać nie wiem, ale chyba nie można

WPISZ NA GOOGLE:

ONE V WYKONANIE ZDJĘĆ i 4 pozycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manieek
    Z tych dwóch to One V, ale zdjęć i filmów super nie będzie robić. Poszukaj w google zdjęcia wykonane tym telefonem i sobie zobacz czy Ci odpowiadają.

Jak dla mnie to zdjęcia wystarczające, na pewno lepsze niż na moim dziadku Desire. Tylko czytałem na forum że z ONE V są problemy, z ekranem i takie tam różne. Ale jest fajnie bo na starcie jest ICS i sense 4.0 , w custom romy nie chcę się bawić. Na moim Desire zmieniałem średnio raz na dwa tygodnie rom a i tak zawsze wracałem do stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi