Skocz do zawartości
Czerniawa

Smartfonik do 900zł

Który telefon?  

100 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który telefon?

• Motorola Defy/Defy+
        3
      • Sony-Ericsson Xperia Neo V
        12
      • Samsung Galaxy Ace 2
        31
      • HTC One V
        16
      • Inny
        38

Rekomendowane odpowiedzi

A moze nowy galaxy ace 2 ? 2 x 800mhz gpu mali 400 3,8 cala dobrze spasowany i szybki telefon

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałem się podłaczyć do tematu żeby nie zakładać nowego. A więc tak, do dyspozycji mam ok. 800-900 zl, smartfon może być używany, jeśli chodzi o użycie to raczej standardowo tzn. trochę internetu, muzyka w niewielkich ilościach, aplikacje przy czym jeśli gry to jedynie prose typu cut the rope itp, kilka zdjęć ale tutaj wystarczy żeby dało sie zrobić zdjęcie tekstu do odczytania na komputerze, może czasem jakiś serial , dużo sms i raczej niewiele rozmów. Jeśli chodzi o wymagania to ekran min. 4 cale, najlepiej trochę więcej, bateria żeby chociaż do wieczora wytrzymała, wspomniany znośny aparat, dobra płynność działania(po x10 jestem tutaj troche wyczulony) i co dla mnie dosyć ważne spore wsparcie ze strony xda, najlepiej jakiś sprawny i dobrze działający cm9, no i żeby w tej cenie dało się kupic model w niezłym stanie, tak żeby posłużył mi kolo roku, Oczywiście wczesniej rozglądałem się troche i mam kilka typów:

-se xperia arc s -dobry dla mnie rozmiar, spore wsparcie, aparat na plus ale z drugiej strony trochę tandetna obudowa i kuszą modele o lepszej specyfikacji np ilosci ramu

-htc sensation- chyba mój faworyt, niezłe wsparcie, 2 rdzenie, 768 ramu i spory wyswietlacz i rozdzielczosc, na minus podobno bateria, rozne opinie na temat aparatu, i podobno ekran dosyc wyprany z barw itp ale mysle ze na cm9 powinien dzialac szybko bez zwieszek

-htc evo 3d- podobnie jak z sensation, dodatkowo 1gb ramu ale martwi mnie to żę jak wynika z moich obserwacji takie nietypowe modele rzadko dostająw pełni działające romy nieoficjalne

-może jakieś inne ale zaznaczam ze lubie bawić sie w custom romy i wsparcie jest wazne dla mnie, np lg p920 3d, optimus 2x, desire s, jestem otwarty też na inne propozycje

Edytowane przez michal04.90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trooy

Do tej kwoty jest jeszcze Sony Xperia P z dobrym, jasnym wyświetlaczem, niezłym wykonaniem i dobrą wydajnością.

Na twoim miejscu dozbierałbym troszkę pieniędzy, może ceny poszłyby w dół i kupił Sony Xperię S albo Samsunga Galaxy S II

Z tych co tutaj wymieniłeś najlepszy będzie HTC Sensation. Arc S odrzuciłbym na starcie ze względu na wydajność i wykonanie, to samo z Desire S - mały ekran, wydajność też nie najlepsza, jedynie wykonanie bardzo dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozważałem sgs2 i wiem ze prawdopodobnie byłby dla mnie najlepszą opcją ale zastanawiam się czy w moim przypadku jest sens dopłacać, gry rzadko odpalam a w codziennym użytkowaniu być może nie odczuje większej różnicy a w miarę zadbany model to koszt ok 1100 zł, z xperią s sprawa podobna tyle że wsparcie nieoficjalne mniejsze a cena jeszcze wyższa, a co do xperi p to ekran bym wolał nieco większy, bateria wydaje się malutka, wsparcie nieoficjalne to raczej niewiadoma i jakoś ogólnie odrzuciłem ten model, design do mnie tez nie trafia i słyszałem ze jest póki co sporo błędów w sofcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trooy

W takim razie najlepszym wyborem będzie LG 3D P920, a jak wyrwiesz za 900 zł Sensacje w dobrym stanie, gwarancją itd. to ją bierz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie tak jak pisałem zależy mi dosyć na wsparciu nieoficjalnym a to w przypadku lg jest raczej niewielkie, a sensacje da rade znaleźć za 900-950 i myślę ze by tutaj najlepiej pasowała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trooy

Dodam jeszcze, że w Sensacji ekran jest dość wyblakły, spójrz tutaj :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

Za takie pieniądze celowałbym w coś dwurdzeniowego od Sony, zawsze ICS+2 rdzenie, a taki One V niestety jednordzeniowy i do tego problemy z wifi itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no rzeczywiscie na tym filmiku ekran nie wypada najlepiej, czerń szara i reszta tez wyblakła

@schreder

o czym dokładnie myslałeś ? xperia p ? cieżko w tej cenie coś dostać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam panowie....

Stoję przed kupnem nowego smartfona ;)

Koledzy z forum polecali Sony Ericssona Live Walkman WT19i, ale ostatnio jego cena bardzo podskoczyła i jest go bardzo mało (na allegro).

Czy SONY już go nie produkuje ?

Może macie jakieś inne propozycje do 700 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi