Skocz do zawartości
lukaszg112

P990 uceglomy przez ładowarkę ! ?

Rekomendowane odpowiedzi

z włożoną baterią czy bez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

tak jak byś normalnie ładował, i później poczekaj trochę (ze 24h) odepnij od prądu i spróbuj, jak nie to kup nową baterie i spróbuj z inną, a jak nie to do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A się zapytam jeszcze co ma bateria jak nawet bez włożonej do tel i podłączeniu do kompa powinien odplić a tu żadnej reakcji,nawet przy próbie instalacji sterów do nvflasha cisza.popsuta bateria całkowicie blokuje telefon???może jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy wogóle żyje zanim wydam ze 30 zł na baterię jak się okarze że i tak trzeba posłać na serwis

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

nie wiem w jaki ty chcesz sposób to zrobić jak podobno jest taka blokada, i w moim tak się nie da i w żadnym innym moim telefonie się tak nie dało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tak to ok,jutro jadę do komisu i sprawdzę.jak odpali to kupię oryginalną na necie bo zaniennikom ni ufam.Jeśli nie to wzywam kuriera na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz gwarancje to wyslij do lg , mi sie zacial podczas gry na ics i po wyj baterii nie chcial wlaczyc i poza fragmentem wgrania romu przez nvflash nic wiecej nie dalo sie zrobic/wlaczyc. Od lg wrocil z wymienionym oprogramowaniem i dziala normalnie.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

@lukaszg112 może nie lg p990, ale mojej matki lg gd510 identyczny objaw: telefon podłączony do ładowarki, nie włączał się, na nic nie reagował. Podejrzenie padło na baterie, a wiadomo gwarancja na baterie to tylko 6msc, udałem się do komisu gsm, gdzie dzięki uprzejmości sprzedawczyni sprawdziłem zwykła baterie do gd510. Niestety to nie było to, pozostał serwis. Usterka to padnięta płyta główna, wymieniona w serwisie Lg ( całość wysyłka, naprawa, odbiór 8 dni "zwykłych").

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi mnie tylko jak ładowarka może spalić płytę główną,przecież są jakjeś zabezpieczenia tego.rozumiem jakby padła, spaliła się w imen ale ładuje normalnie starego gt540,może jakiś nowy wirus palący płyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dawałeś podejrzanym appkom prawa roota? :> z tymi wirusami na andka to chyba taki urban-legend - wszyscy słyszeli, a nikt nie widział

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apki miałem tylko z marketu,było ich kilka podstawowych,a jeszcze mam pytanko jest jakiś inny serwis lg oprócz tego w Mławie bo z tego co wyczytałem o tym serwisie to aż strach do nich wysyłać tel.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi