Skocz do zawartości
lukaszg112

P990 uceglomy przez ładowarkę ! ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wysylalem do nich gt540 rok temu i niedawno p990 i oba wrocily naprawione bez zadnych nowych sladow uzytkowania , pamietaj ze musisz miec podstemplowana gwarancje + dowod zakupu i opis usterki

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarancję mam podstemplowaną,muszę ją jeszcze uzupełnić i zrobić xero paragonu ze sklepu gdzie kupowałem.a i jeszcze parę zdjęć aparatem wrazie czego.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurier zamówiony,jutro jedzie do serwisu.Jak coś będzie wiadomo to napiszę co się mu stało.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc,już wrócił ze zmienioną płytą główną ale nie napisali z jakiej przyczyny padła.Co ciekawe,wgrany rom v20q a więc polska jest sporo z tyłu za pozostałymi europejskimi krajami z aktualizacją do najnowszej wersji.Próbowałem wyszukać nowszą wersję przez aktualizację w telefonie lecz pisze że połączenie nie powiodło się -brak uwierzytelnienia.Wcześniej na starej płycie z różnymi romami było ok. Tzn pisało że posiadam najnowszą wersję.Czegoś nie dograli?może jakichś certyfikatów bezpieczeństwa,a może czeba samemu coś dograć?

Wysyłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lukaszg112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może nie dograłeś sterowników? klikasz aby zainstalowało, odłączasz komórę i instalujesz. miałem to samo jak wczoraj wgrywałem przez kdz v20s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a może nie dograłeś sterowników? klikasz aby zainstalowało, odłączasz komórę i instalujesz. miałem to samo jak wczoraj wgrywałem przez kdz v20s

A skąd te sterowniki wziąć?

Wysyłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a może nie dograłeś sterowników?

Kolega zdaje się miał na myśli niemożność sprawdzenia dostępności aktualizacji z poziomu telefonu, nie komputera. Sam raczej żadnych sterowników nie dogra :)

alek666 - z IMEI wszystko w porządku? W wersji webowej to po IMEI nas uwierzytelnia i wyszukuje dla nas aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

navegare, miałeś rację. nie przyszło mi to do głowy. co zrobić aby mieć imei taki jak na pudle?

---------- Post dołączono o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

ok, już znalazłem. i sobie poradziłem. dzięki za zwrócenie mojej uwagi, navegare ;)

zamieszczenie instrukcji jak sobie zmienić w banalny sposób nr imei nie zamieszczę, bo idę o zakład, że to jest sprzeczne z regulaminem i polskim prawem. ale uncle google sypie odpowiedziami z rękawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi