Skocz do zawartości
venon

[I9100] I9100XXLPW 4.0.3 w Kies

Rekomendowane odpowiedzi

MaZuT
    jak na razie same plusy... Równolegle śledzę wątek o LPF (z "imponującym cl") i widzę, że tam powoli zaczynają się schody, ale zakładam, że jest jeszcze za wcześnie by cokolwiek przesądzić.

a jak z szybkoscia dzialania F vs W, widzisz jakies roznice, dotyk ten sam? bo Fka jak dla mnie ma swietny dotyk, no i modem XXLPX u mnie sprawdza sie lepiej niz XXLPW, ale modem mozna podmienic to juz nie problem, kwestia tylko szybkosci dzialania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Czy CRT efekt dziala ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja ju zaczynam głupieć z tymi Romami. Po nazwie możnaby wnioskować że rom nowszy, changelist mniejszy ale faktycznie dla Xeo największy. Może faktycznie błędnie interpretujemy te cl i się tym podniecamy. Dziwne, że LPW ma chcoćby proc. stan baterii a niby nowszy LPF już nie. Oszaleć idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a jak z szybkoscia dzialania F vs W, widzisz jakies roznice, dotyk ten sam?

Nie mam pojęcia, bo nie dane mi było siedzieć na F-ce ani minuty.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To ja ju zaczynam głupieć z tymi Romami. Po nazwie możnaby wnioskować że rom nowszy, changelist mniejszy ale faktycznie dla Xeo największy. Może faktycznie błędnie interpretujemy te cl i się tym podniecamy. Dziwne, że LPW ma chcoćby proc. stan baterii a niby nowszy LPF już nie. Oszaleć idzie.

Potwierdzam na LPF nie ma możliwości włączenia % baterii.ale z tego co czytam na LPW XEO jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon
    Napisano (edytowane)

Zainstalowałem SystemUI, działa ale graficznie jest maly bug, który nie wplawa na uzytkowanie wiec ok.

U mnie dotyk w LPW jest o niebo lepszy niz w LPS, zdecydowanie na plus sie zmienił wkoncu moge normalnie neta przegladac. WiFi tez jeszcze ani razu mi sie nie zawiesilo. Jak dla mnie narazie same pozytywy. Polecam ten romik :)

update

Po instalacji systemUI dla lps pozniej dla lpq nie ma juz problemu graficznego

Edytowane przez venon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek
    Potwierdzam na LPF nie ma możliwości włączenia % baterii.ale z tego co czytam na LPW XEO jest taka opcja.

zerknij na fotki

http://forum.android.com.pl/f168/i9100-i9100xxlpw-4-0-3-w-kies-175610/index2.html#post1478167

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś miał na romie LPW podobny problem? Usuwam zdjęcia przy pomocy galerii lub Quicpic i niby znikają? Niestety po restarcie wchodzę w galerię i są one spowrotem. Robię to samo menedżerem plików Astro, też znikają po restarcie są ponownie widoczne. Folder dla zdjęć mam ustawiony na zewnętrzną kartę SD. Acha robię to Root Explorerem, efekt ten sam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś miał na romie LPW podobny problem? Usuwam zdjęcia przy pomocy galerii lub Quicpic i niby znikają? Niestety po restarcie wchodzę w galerię i są one spowrotem. Robię to samo menedżerem plików Astro, też znikają po restarcie są ponownie widoczne. Folder dla zdjęć mam ustawiony na zewnętrzną kartę SD. Acha robię to Root Explorerem, efekt ten sam.

Pozdrawiam

Sprawdziłem u mnie działa wszystko prawidłowo.Rom wgrywany na LPS za pomocą Mobile Odin.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek

wszystko działa ok :) wgrany Kiesem z LPS na LPW oczywiście wipe przed i po :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi