Skocz do zawartości
venon

[I9100] I9100XXLPW 4.0.3 w Kies

Rekomendowane odpowiedzi

folusek

tez tak mam z tym ekranem przygasania a nie miałem nigdy crtoff , także to tez można zaliczyć jako nowość w tym romie ;) po wyłączeniu automatycznej jasności efekt znika :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tez tak mam z tym ekranem przygasania a nie miałem nigdy crtoff , także to tez można zaliczyć jako nowość w tym romie ;) po wyłączeniu automatycznej jasności efekt znika :)

To ciekawe czy zaliczamy to jako bug czy feature.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek

raczej nowość w końcu działa to jako przygasanie ;) po włączeniu na automat wraca z powrotem przygasanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po szybkiej zabawie LPF wrzuciłem LPW i powiem że moim zdaniem LPW jest szybszy (od LPD i LPF), działa naprawdę świetnie.

Picasa nie działa niestety, ale % bateria i mozliwość przejścia z telefonu do kontaktów rekompensują wszystko:).

Jeśli chodzi o baterię to wypowiem się za parę dni (jeśli nie będę kombinował z romami;))

Moim zdaniem jak dotąd najlepszy ICS!

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

kilka zmian, które zauważyłem w stosunku do LPSa (także raczej dla tych, którzy chcą poznać różnice między tymi dwoma ROMami - może te "nowości" były już w innych ROMach):

1. w ustawieniach budzika nie ma już klasycznej opcji wyboru powtarzania tylko ikony dni i opcja "powtarzaj co tydzień". chyba są też nowe kawałki w budziku inteligentnym. z tego co pamiętam były 4, a teraz 6 - do potwierdzenia.

2. przy blokadzie ustawianej na symbol pojawia się opcja dodania kodu PIN na wypadek gdybyśmy zapomnieli symbol odblokowania...

3. podczas konfiguracji klawiatury samsung nie ma listy podstawiania. pojawia się dopiero po ponownym włączeniu włączeniu/wyłączeniu klawiatury. co prawda od razu przerzuciłem się na Swype, a dopiero potem wszedłem w ustawienia Samsung, ale zawsze tak robię i jak dotychczas lista podstawiania była od razu widoczna (tym razem nawet myślałem przez chwilę, że coś źle wgrałem)...

4. jest chyba kilka dodatkowych apek do wyłączenia w menu aplikacji, ale to proszę potwierdzić, bo mogę się mylić (lista jest długa, a pamięć zawodna, także nie jestem pewien)

5. zakładam, że z powodu google+ pojawiły się dwa dźwięki powiadomień hangout. w katalogu notifications mam: hangout_dingtone i hangout_ringtone (na LPSie był tylko jeden)

dwa wrażenia:

- dotyk: na LPSie miałem super dotyk, wszędzie poza Sklepem Play. teraz nawet w Playu jest milutko, ale jakby ciut wolniej. nie wiem jak to wyjaśnić, dotyk jest bardziej precyzyjny, ale już nie taki czuły.

- zasięg: modem chyba dobrze się sprawuje, bo w stosunku do LPS, w tych samych miejscach mam po 10 i więcej dBm

na razie tyle.

i jeszcze jedno:

na LPSie nie miałem laga HOME button przy wybudzaniu z deep sleep. tak jak pisałem w jednym z wątków miałem dosłownie "pstryk i światło" (z tego co mi wiadomo byłem jednym z wyjątków). teraz mam typowy lag, ale to chyba normalne (mnie nie przeszkadza).

Edytowane przez gaeilge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to porażka w ustawieniach aparatu w trybie kręcenia video nie ma ustawień auto focusa... Całkowicie spi....li aparat nie ma w ogóle auto focusa w trybie video

Takiej opcji rzeczywiście nie znalazłem ale sprawdziłem na szybko i moim zdaniem autofocus działa.

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze jedna poprawka, którą zauważyłem - na LPSie w gtalku zdarzały się zwiechy przy wejściu do opcji powiadomień chatu wideo. teraz wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie też działa, po chwili normalnie przestawia ostrość. Może nawet lepiej niż kiedyś bo nie tak dziko - to tylko moja prywatna subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chyrza

Potwierdzam działanie AF podczas nagrywania video. Zarówno w 720 jak i w 1080 działa bez problemu. Testowałem w aplikacji LGCamera, też działa. Tam gdzie dotknę, tam "naostrzy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi