Skocz do zawartości
Gość Sekator

VOIP [SIP] dla stockowych romów ICS [LPS,LPW,LPF]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sorki za problem! Nie wpisałem tego sip przed internetcalls:facepalm: Dzięki za pomoc. Browar leci!

Sekator mam jednak jakiś problem bo nie mogę dzwonić! Niby dzwoni ale nie ma połączenia! W kontaktach wpisuje tak +48.................@voip.internetcalls.pl

To tak ma być czy coś złe jest? A jestem zalogowany z voipem.

Edytowane przez michalicjusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sekator, po instalacji tego moda znikneły niektóre grafiki Holo Theme, m.in pasek volume, czy można na to wrzucić ICS DOMINATION ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałbyś wyjąć framework-a z najnowszego Ics Domination.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Sorki za problem! Nie wpisałem tego sip przed internetcalls:facepalm: Dzięki za pomoc. Browar leci!

Sekator mam jednak jakiś problem bo nie mogę dzwonić! Niby dzwoni ale nie ma połączenia! W kontaktach wpisuje tak +48.................@voip.internetcalls.pl

To tak ma być czy coś złe jest? A jestem zalogowany z voipem.

Jest coś z tym, muszę zerknąć bo u mnie nie przyjmuje serwer formatu +48 - spróbuj wpisać 0048.... lub 048....

---------- Post dołączono o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Sekator, po instalacji tego moda znikneły niektóre grafiki Holo Theme, m.in pasek volume, czy można na to wrzucić ICS DOMINATION ?

hymmm pewnie nadpisuje frameworka :) z theme - trzeba by robić przeróbkę na farmeworku od holo - wyciągniesz z czystego holo, podeślesz to zerknę. Najpewniej jak wrzucisz to zajedzie Ci zmiany tak jak Holo (poprawka na ICS DOMINATION powinno hulać )

---------- Post dołączono o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Ok moja sieć durna wiec ani 0048 ani +48 nie przyjmuje (bo polska ) za to działa 0049..........

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to du*a ze to nie działa :-( na irlandię działa. Co z ta polska!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty masz operatora międzynarodowego wiec wpisz z dwoma zerami 0048 ... powinno działać. Mój operator tego nie obsługuje bo domyślnie jest polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem z dwoma jednym z plusem nic nie działa. Na irlandzki domowy mogę dzwonić bez żadnego kierunkowego. Nie wiem o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To dość ciekawe bo sami napisali :

Making your first Internetcalls call

For a call to any online Internetcalls user, simply enter the username in the textbox and click the dial button. For a call to any regular phone, enter the desired number in the textbox and click the dial-button. For all other calls, you will be asked to buy credits first.

Please note that when you call a number (even if it's local) you should always dial 00 + countrycode + areacode + subscribernumber)

to stacjonarka czy komórka ?

---------- Post dołączono o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Kurcze zamorduję CIĘ - jak wpisujesz nazwę konta !!!! To samo zrobiłem !!!! ty nie wpisujesz 0048.......@voip.internetcalls.com a 0048....@sip.internetcalls.com - po małpie jest nazwa serwera sip niektórzy operatorzy mają voip. a twój sip a niektórzy tylko nazwę domeny bez przedrostka voip czy sip

---------- Post dołączono o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Bez problemu się dodzwaniam na 0048(kierunek)(numerfonu) Teoretycznie trzeba pokombinować, dzwoni też pod numer bez @<nazwy_serwera_sip> wybiera wtedy domyślne konto.

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już działa na domowe. Rzeczywiście zamiast voip muszę mieć sip. Ale nadal na komórki mam problem. Tylko ze pewnie to wina tego ze za mało kasy mam na kącie :-P Wielkie dzięki za pomoc sekator!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi