Skocz do zawartości
MeWash73

Słuchawka bluetooth a Spica - jakie polecane?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiadomo, że są problemy z BT na androidzie. Czy te same problemy są przy słuchawkach na BT? Jeśli nie to jakie modele polecacie? Czego używacie z GT-I5700?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sils

nie ma problemu ze słuchawkami ja używam jabra i nokia i wszystko w porządku

jest jeszcze problem z transferem poprzez BT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubik

potwierdzam: ja używam słuchawek stereo bluetooth Motorola HT-820 (dość stary model chyba - ja je mam ponad 2 lata) i nie ma żadnych problemów. Dźwięk czysty, bez jakichkolwiek zakłóceń, sterowanie odtwarzaczem poprzez przyciski na słuchawkach również działa (play/pause, forward, rewind itd.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jabra BT3030- słuchawy stereo, działają wyśmienicie, dźwięk bez problemu, sterowanie również. Polecam ten zestaw jeśli ktoś lubi słuchać muzyki a niekoniecznie chce być uwiązany z telefonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubik
    Polecam ten zestaw jeśli ktoś lubi słuchać muzyki a niekoniecznie chce być uwiązany z telefonem ;)
    Samsung też produkuje słuchawki bluetooth i można je trafić poniżej 150zł za nowe. Moje Motorolki działają b. dobrze więc nie zmieniam na nowsze. Ogólnie, to od kiedy je mam, nie potrafię już używać innych słuchawek :P Ostatnio jak ich zapomniałem, podłączyłem zwykłe słuchawki które miałem w kurtce - masakra - po 5 minutach zdjąłem bo wydały mi się na maxa niewygodne, nie mówiac już o tym cholernym kablu ;)

W domu przy sprzęcie audio również używam bezprzewodowych (radiowych) i też jest super wygodnie. Nie przeskadzając domownikom słucham sobie muzyki chodząc swobodnie po całym mieszkaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem swego czasu takie moty bezprzewodowe na allegro okazjonalnie za 50zł, grają nieźle :) Jednak wole swoje kabelkowe sennheisery mx550 ;)

Czekam na jakaś ładowarkę i zestaw samochodowy, póki co nie widzę takowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samsung też produkuje słuchawki bluetooth i można je trafić poniżej 150zł za nowe

A możesz coś przybliżyć, jaki to model? Bo gdy kopowałem Jabry (a było to już jakiś czas temu) to prócz zestawu Nokii nic innego nie było jeśli chodzi o douszne stereo (a szukałem raczej dobrze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubik

Ten model to Samsung SBH-500. Aktualnie ceny zaczynają się od 189 zł: http://www.ceneo.pl/1562367 Na allegro podobnie, chociaż widziałem już nie raz aukcje z nowymi i w Kup Teraz miały cenę poniżej 150 zł - po prostu trzeba je upolować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie to są douszne słuchaweczki a tylko o takie mi chodziło ;)

http://www.ceneo.pl/1296312 na ceneo są tańsze niż Samsungi, na allegro cena podobna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubik

no ale te słuchawki o których piszą nie uwalniają Cię od kabli, dlatego te SBG-500 Samsunga czy HT-820 Motoroli są wg mnie zdecydowanie lepsze. Oczywiście ich rozmiary są większe ale wierz mi, ze przekłada się to przy okazji na jakość dźwięku i to bardzo pozytywnie :)

---------- Post dołączono o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Czekam na jakaś ładowarkę i zestaw samochodowy
    Ładowarka samochodowa jest - oryginał CAD300UBEC. Co do zestawu samochodowego: uchwyt do telefonu pasuje od zestawu Navi do Omnii (używam takiego), dedykowanego chyba na razie nie ma. A jeśli chodzi o zestaw głośnomówiący do auta to robią coś takiego jak HKT-600 (łączy się z telefonem przez bluetooth), który mocuje się do daszka przeciwsłonecznego. Używałem tego kiedyś w służbowym samochodzie i nie narzekałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi