Skocz do zawartości
MeWash73

Słuchawka bluetooth a Spica - jakie polecane?

Rekomendowane odpowiedzi

Kto co lubi Hubik -> Jabry dyndają mi na szyi, schowane pod koszulką, podłączam słuchawki albo te z zestawu (które są ok) albo inne ulubione 3,5 (dla fanatyków napisu Sennheiser :P ). W tym czasie telefon może swobodnie leżeć sobie na biurku czy też po prostu w dłoni bez obawy że pociągniemy za kabelek i słuchawki wylecą nam z uszu. Poza tym mogę jedną spokojnie wpakować w ucho i jechać samochodem nie izolując się od dźwieków z zewnątrz. No i są dyskretne- Samsungi mogę założyć w domu ale na miasto czy do pracy wolę coś mniej rzucającego się w oczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe72
    Kupiłem swego czasu takie moty bezprzewodowe na allegro okazjonalnie za 50zł, grają nieźle :) Jednak wole swoje kabelkowe sennheisery mx550 ;)

Czekam na jakaś ładowarkę i zestaw samochodowy, póki co nie widzę takowych.

W temacie ładowarka samochodowa kupiłem w M&M ładowarkę USB, do tego kabelek i na moje potrzeby wystarcza. Zwłaszcza, że mam jeszcze Motkę też z micro USB.

Edytowane przez pepe72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam jabra clipper i jest maly problem. rozmowy dzialaja dobrze ale kiedy leci muzyka i ktos do mnie zadzwoni to po rozlaczeniu muzyka mi przerywa... podobnie jest jak dlugo sa podlaczone ale nie uzywane (polaczenia dzialaja ale muzyka sie tnie) macie moze na to jakies rozwiazanie? mam motke milestone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps
    ja mam jabra clipper i jest maly problem. rozmowy dzialaja dobrze ale kiedy leci muzyka i ktos do mnie zadzwoni to po rozlaczeniu muzyka mi przerywa... podobnie jest jak dlugo sa podlaczone ale nie uzywane (polaczenia dzialaja ale muzyka sie tnie) macie moze na to jakies rozwiazanie? mam motke milestone

Pewnikiem wina softu po jednej ze stron(telefon lub sluchawki). A moze po prostu ten typ tak ma?

Co do sluchawek BT SE to moze by i to dzialalo tylko po co ci wyswietlacz lcd na sluchawkach bluetooth? Jak chcesz sprawdzic co leci za utwor, siegnij do kieszeni po komorke. Jak ci sie nie podoba utwor to masz przyciski wlasnie w tym celu. Od tego jest A2DP, technologia która andek wspiera od 2.1 i kazde urządzenie z A2DP bedzie dzialac poprawnie ze SPICA na andku 2.1. Jednak pewnie ta technologia LCD wspolpracuje tylko z produktami SE bo to pewnie ich patent, a wiadomo co zrobia firmy zeby zarobic na swoich produktach- wszystko!! :D

Ogolnie klippery dla mnie to porazka. Mozecie mnie wysmiac, ale tak jest. Kabel pozostaje, jest krotszy, ale pewnie zawsze lepiej podlaczyc do niego wlasne sluchawki na jack'a o ile taka mozliwosc jest. Tylko wtedy pytanie po co ten klipper skoro jest przewod i badz co badz ogranicza nasze ruchy.

Posiadam zestaw Nokii BH-503, jestem zadowolony z niego. Zastanawialem tez sie nad Jabra 650s, ale dorwalem okazje na Nokie za 150 zl i bez wahania zakupilem. Do tego dzwiek przy rozmowach jest duzo lepszy. Rozmowca slyszy nas wyraznie, a i my slyszymy wszystko glosno, bez szumow. Wazne bo np przy ruchliwej drodze na SPICY przy fabrycznych ustaiweniach ciezko bylo sie dogadac, przynajmniej ja to tak odczuwalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowalem sie w koncu na Nokie BH-504 i polecam goraco. Jakos muzyki znacznie lepsza niz przez samsungowe sluchawki, jakos rozmow lepsza niz przez sam telefon. No i sterowanie bez wyciagania telefonu z kieszeni - bezcenne;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm... wiec zaczne od oddania clippera na gwarancje :/ moze cos zaradza. A moje zdanie na temat clipperow jest inne. sluchawki bt na glowe sa nieestetyczne :/ i jak by sie nie patrzec to "wala" Ci po glowie. Tu w jakims stopniu tego unikasz. a w tej chwili polowa dobrych sluchawek na rynku ma kabel do 50cm do tego "zintegrowana smycz" co ulatwia noszenie takiego clippera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam dylemat jaką słuchawkę bluetooth kupić do Spicy.

Czy nasz telefon nie robi jakichś problemów z kompatybilnością ze słuchawkami bluetooth?

Rozważam zakup głównie Samsunga HM1600 albo Nokii HS-105, ewentualnie HS-212 jeżeli tego warta.

Miał ktoś styczność z poszczególnymi słuchawkami?

Która będzie lepsza?

Słuchawki Nokii są bardzo dobre i mam do nich zaufanie, jak sie ma do tego Samsung? Starsze modele miały kłopoty z jakością rozmów itd...

Na korzyść HM1600 przemawia multipoint (obsługa 2 tel jednoczesnie) i redukcja szumów tła.

Co poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi