Skocz do zawartości
MeWash73

Słuchawka bluetooth a Spica - jakie polecane?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Samsunga WEP-470, swietna sluchawka lekka, ucho nie boli, bardzo dobrze slychac i bateria bardzo dlugo trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze sa sluchawki Motoroli , zupelnie inna klasa niz Nokia czy Samsung. Zobacz modele z dwoma mikrofonami...Obecnie uzywam modelu hx1, w ktorym zastosowano wojskowa technologie przenoszenia dzwieku w przypadku duzego halasu. Niezawodny sprzet.

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najlepsze sa sluchawki Motoroli , zupelnie inna klasa niz Nokia czy Samsung. Zobacz modele z dwoma mikrofonami...Obecnie uzywam modelu hx1, w ktorym zastosowano wojskowa technologie przenoszenia dzwieku w przypadku duzego halasu. Niezawodny sprzet.

I to wszystko za jedyne 450zł :)

---------- Post dołączono o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Podlaczam sie do pytania :) Czy wszystkie przyciski beda dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif

Przyszła mi słuchawka stereo NOKIA BH214 działa w pełni wszystkie sterownie przyciskami, bardzo dobrej jakości dźwięk i nareszcie mogę słuchać muzykę nie dotykając telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pieknie! Chyba tez zamawiam w takim razie :D A jeszcze sie tylko chce upewnic: rozmowe odbierasz przyciskiem na zestawie bt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif

hehe tego jeszcze nie sprawdziłem:) odbierania tylko:) sprawdzę i napisze

---------- Post dołączono o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Juz sprawdziłem odbiera sie przyciskiem tez- wiec Gorąco polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w końcu wybrałem jednak samsunga HM1600, ze względu na złącze microUSB do ładowania, takie same jak w spicy :) jedna ładowarka do 2 urządzeń :D

Słuchawka chodzi super, redukcja szumu i echa DZIAŁA! Bardzo wyraźne rozmowy.

Bardzo dobrze siedzi na uchu, w zestawie w sumie 4 końcówki do ucha o różnym kształcie, zapasowy wieszak na ucho.

Multipoint działa świetnie, mam jednocześnie sparowany telefon i laptop, działa.

Zapłaciłem w sumie 106zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif
    w końcu wybrałem jednak samsunga HM1600, ze względu na złącze microUSB do ładowania, takie same jak w spicy :) jedna ładowarka do 2 urządzeń :D

Słuchawka chodzi super, redukcja szumu i echa DZIAŁA! Bardzo wyraźne rozmowy.

Bardzo dobrze siedzi na uchu, w zestawie w sumie 4 końcówki do ucha o różnym kształcie, zapasowy wieszak na ucho.

Multipoint działa świetnie, mam jednocześnie sparowany telefon i laptop, działa.

Zapłaciłem w sumie 106zł na allegro.

Ale one nie sa stereo? ja mam jeszcze WEP-500 Samsunga i tez chodzi ale to tylko w samochodzie używam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehe tego jeszcze nie sprawdziłem:) odbierania tylko:) sprawdzę i napisze

---------- Post dołączono o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Juz sprawdziłem odbiera sie przyciskiem tez- wiec Gorąco polecam:)

No to idelalnie, tego wlasnie szukalem, bo z wieszakiem na uchu latac nie bede po ulicy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi